Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний веб-сайт 

В районі відзначили ряд державних свят

12.10.2018
В районі відзначили ряд державних свят

Сьогодні, 12 жовтня, відбулися урочистості з нагоди святкування Дня захисника України, Дня Українського козацтва, дня заснування Української повстанської армії та свята Покрови Пресвятої Богородиці.

Голова Бердичівської райдержадміністрації Петро Яригін та голова Бердичівської районної ради Софія Томашевська Подяками відзначили військовослужбовців, учасників бойових дій всіх часів, волонтерів, активістів, всіх тих, хто здобували та відстоювали нашу свободу і незалежність, хто боронив і боронить честь і свободу рідної землі, хто віддано оберігає нас від ворогів, хто зміцнює обороноздатність країни та охороняє її кордони.

Хвилиною мовчання вшанували загиблих земляків, всіх воїнів, які поклали своє життя, захищаючи свою рідну землю, військових і миротворців.

Оплесками і квітами вітали родини загиблих земляків. На захід завітали сім’я Василя Малянівського, Віктора Верещака, Олександра Сокорчука, Сергія Коренівського та Руслана Юсубова. Від імені голови райдержадміністрації їм вручили іконки, як символ заступництва і покровительства. Благодійники надали матеріальну допомогу, яку також передадуть сім’ям.

Слово для вітання також мали голова ГО «Самооборона міста Бердичева та Бердичівського району»   Сергій Адам’як, голова ГО «Спілка учасників бойових дій АТО Бердичева та Бердичівського району» Павло Гайдаманчук, волонтер, представник організації «Оберіг 26»   Оксана Заводян.

Усі присутні мали змогу переглянути тематичні відеоролики, послухати музичні композиції у виконанні артистів районного Центру культури і дозвілля, насолодитися виступом дитячого танцювального колективу «Перлинки».