Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний веб-сайт 

В районі відзначили День працівників освіти

09.10.2018
В районі відзначили День працівників освіти

Напередодні професійного свята, Дня працівника освіти, найщиріші слова вдячності  й теплі привітання звучали на адресу педагогів Бердичівського району.

Привітати й відзначити освітян Бердичівщини завітали голова райдержадміністрації Петро Яригін, голова районної ради Софія Томашевська, начальник відділу освіти Оксана Деліу.

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління спільними Грамотами районної державної адміністрації та районної ради були відзначені освітяни різних закладів.

Як годиться в районній освітянській дружній сім’ї, цього дня вшанували і ветеранів праці. Від імені народного депутата України Олександра Ревеги їм вручили Подяки та грошові винагороди.

За гарні результати та перемоги у районних спортивних змаганнях серед школярів, начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Галина Галущак відзначила грамотами та подарунками директорів та представників загальноосвітніх шкіл району.

Після офіційної частини привітань та нагороджень на гостей чекав святковий концерт з неперевершеними танцювальними і вокальними номерами, який підготували артисти районного Центру культури і дозвілля, порадували своїм виступом і маленькі дошкільнята, вихованці ДНЗ «Барвінок» села Романівка, які виконали танок курчаток.