Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

В Бердичівському районі з’явився дитячий будинок сімейного типу

24.09.2020
В Бердичівському районі з’явився дитячий будинок сімейного типу

         04 вересня головою Бердичівської райдержадміністрації Людмилою Димидюк було підписано розпорядження «Про забезпечення функціонування дитячого будинку сімейного типу Божка Ігоря Миколайовича та Божко Віри Іванівни». І от 24 вересня Бердичівська райдержадміністрація в особі голови Людмили Димидюк та батьки-вихователі Ігор і Віра Божко в урочистій обстановці підписали відповідний договір про організацію діяльності дитячого будинку сімейного типу на базі їхнього власного житла.

         З березня 2016 року прийомна сім’я Ігора Миколайовича і Віри Іванівни Божко з Сумщини, була переведена в дитячий будинок сімейного типу. З вересня цього року батьки-вихователі змінили місце проживання дитячого будинку сімейного типу, батьками-вихователями якого вони є, та здійснили переїзд на постійне місце проживання в с. Рея Бердичівського р-ну (Гришковецька ОТГ). На даний час Ігор Миколайович і Віра Іванівна є батьками-опікунами для десяти хлопчиків і дівчаток, які з різних причин залишились без мами й тата, крім того у подружжя є своя рідна дитина.

         Голова Бердичівської райдержадміністрації Людмила Димидюк щиро подякувала подружжю за те, що вони дарують дітям найдорожче – любов і сім’ю.

        Дитячий будинок сімейного типу стане першим у Бердичівському районі. Представники влади та служби у справах дітей висловили щирі сподівання, що всі члени цієї родини завжди відчуватимуть любов, взаємопідтримку та сімейне тепло.

IMG_2974.JPG

IMG_2998.JPG

IMG_3003.JPG

IMG_3004.JPG

IMG_3006.JPG

IMG_3011.JPG


Децентралізація: завершилося експертне обговорення законопроєкту про місцеві державні адміністрації Велике Будівництво: у Мінрегіоні обговорили можливість створення мережі Музеїв науки в регіонах Олексій Чернишов: Мінрегіон оголосив пріоритетні напрямки «Великого будівництва» на наступний рік Послання Президента України Володимира Зеленського до Верховної Ради про внутрішнє і зовнішнє становище України У Мінрегіоні обговорили пріоритетні кроки щодо просування децентралізації до кінця 2020 року Велике будівництво: реалізація проєкту «Дороги та робота» триває. Долучайтеся! Ми повертаємо землю людям, – Президент підписав Указ щодо передачі сільгоспземель з державної до комунальної власності Олексій Чернишов: «Будівельна готовність об’єктів «Великого будівництва» складає 84 відсотки»