Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

В Бердичівському районі відзначили 23 – ту річницю Конституції та День державної служби

24.06.2019
В Бердичівському районі відзначили 23 – ту річницю Конституції та День державної служби
SL749516.JPG SL749519.JPG SL749526.JPG
SL749529.JPG SL749524.JPG SL749537.JPG

У п’ятницю, 21 червня 2019 року, в Бердичівській райдержадміністрації пройшли урочистості з нагоди відзначення 23 – ї річниці Конституції України та Дня державної служби України.

Зі святами колектив та громадськість вітав голова райдержадміністрації Петро Яригін. Він відзначив високу відповідальність держслужбовців, які своєю плідною і натхненною працею повсякчас засвідчують відданість інтересам держави і народу та зазначив: «28 червня 1996 року назавжди залишиться видатною подією в сучасній історії української державності. Обравши шлях незалежного розвитку і закріпивши це в Конституції, Україна підтвердила своє прагнення розвивати і зміцнювати демократичну, соціальну, правову державу».

Голова райдержадміністрації нагородив кращих працівників грамотами та грошовими преміями від райдержадміністрації та районної ради, а також передав слова вітання, подяки і грошові нагороди від народного депутата України Олександра Ревеги.

Також відзнаки з нагоди дня Конституції України отримали і діти – переможці обласних конкурсів та олімпіад з історії та правознавства.

До вітань долучилися і керівництво Швайківської ОТГ. Подяками відзначили працівників райдержадміністрації за сприяння у їх діяльності, надану кваліфіковану допомогу та співпрацю.

Святковий концерт для винуватців і гостей заходу організували працівники районного Центру культури і дозвілля, а також військовий духовий оркестр 26 – ї артилерійської бригади ім. генерал - хорунжого Романа Дашкевича.