Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

В Бердичівській РДА проходив семінар щодо заходів з реалізації молодіжної політики і національно-патріотичного виховання дітей та молоді

22.07.2021
В Бердичівській РДА проходив семінар щодо заходів з реалізації молодіжної політики і національно-патріотичного виховання дітей та молоді

У малій залі Бердичівської районної державної адміністрації відбувся семінар для представників територіальних громад Бердичівського району, заступників голів, начальників відділів структурних підрозділів, які реалізують молодіжну політику та національно-патріотичне виховання дітей та молоді.

Заступник начальника управління – начальник відділу молодіжної політики та національно-патріотичного виховання управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської ОДА Людмила Гуменна та головний спеціаліст відділу молодіжної політики та національно-патріотичного виховання управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Вікторія Тимченко довели до відома присутніх основні завдання, які ставить Національна молодіжна стратегія України до 2030 року. 

Людмила Гуменна наголосила на необхідності підвищувати відсоток активної молоді у громадах, зміцнювати її соціальну згуртованість та орієнтуватися на потреби молоді, залучаючи її до проведення заходів. Адже за її словами, сьогодні спостерігається масова міграція молодих людей з ОТГ у обласні центри, оскільки молоді люди не бачать для себе перспектив у громаді. Це все потім впливає на розвиток громади, адже потенційний інвестор аналізуючи ситуацію, ніколи не буде вкладати гроші туди, де невдовзі буде відчуватися брак спеціалістів.
Представники управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської ОДА розповіли про першочергові завдання, які ставить перед територіальними громадами Міністерство молоді та спорту. Це створення при громадах Молодіжних рад, забезпечення створення та діяльності Молодіжних Центрів і ХАБів, підтримка інститутів громадянського суспільства, які можуть співпрацювати з молоддю у даному напрямку. 

Також в ході семінару було піднято питання щодо національно-патріотичного виховання молоді. Присутні обговорили ті заходи, які вже проводяться у громадах. Було наголошено на необхідності залучення ветеранів до участі у святкових заходах, підвищення оборонної свідомості та престижу військової служби та вшанування захисників України. Акцентувалася увага на співпраці з військовими комісаріатами й військовими частинами, що дислокуються на території громад Бердичівського району.
головний спеціаліст відділу молодіжної політики та національно-патріотичного виховання управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Вікторія Тимченко детально зупинилася на ще одному завданні, яке держава ставить перед громадами: впровадження Програми «Молодіжний працівник». Це дасть можливість підвищити професійний рівень представників державних службовців та громадських об’єднань, які працюють з молоддю. Що, в свою чергу,сприятиме збільшенню кількості молоді, яка бере участь у формуванні молодіжної політики, та посилить взаємодію державних та молодіжних громадських інституцій щодо соціального становлення молоді.