Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

В Бердичівській районній державній адміністрації провели апаратне навчання

21.07.2021
В Бердичівській районній державній адміністрації провели апаратне навчання

Дотримання антикорупційного законодавства та викорінення цього негативного явища серед державних службовців є вкрай важливим завданням для нашої держави. Нещодавно Верховна Рада України ухвалила у другому читанні та в цілому законопроєкт «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення, Кримінального кодексу України щодо вдосконалення відповідальності за декларування недостовірної інформації та неподання суб'єктом декларування декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування».
Саме змінам у антикорупційному законодавстві було присвячене одне з питань апаратного навчання, яке проходило у малому залі Бердичівської РДА. В ньому взяли участь керівники підрозділів та уповноважені особи з питань запобігання та виявлення корупції. Присутнім довели інформацію щодо встановлення кримінальної відповідальності (до двох років позбавлення волі) за декларування недостовірної інформації та неподання суб’єктом декларування декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.
Відтепер визнається умисним внесення завідомо недостовірних відомостей до декларації, якщо такі відомості відрізняються від достовірних сум. За що передбачається покарання у вигляді штрафу, або ж обмеження волі на строк до двох років. В той де час за умисне неподання суб'єктом декларування декларації передбачається покарання у вигляді обмеження волі на строк до двох років або позбавлення волі строком на один рік.
Окремо було розглянуто питання щодо оцінки і розвитку підлеглих, організації і контролю робіт, вміння працювати з командою і в команді.