Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

УВАГА! Тимчасово обмежено доступ

15.10.2020
УВАГА! Тимчасово обмежено доступ

Інформуємо, що з метою запобігання поширення коронавірусної інфекції COVID-19 Бердичівська районна державна адміністрація з 15.10.2020 року до 31.10.2020 року, працюватиме дистанційно.

З будь яких питань просимо звертатися за телефонами (04143)   4-26-00, 2-00-40, 4-26-02, або ж надсилати звернення на електронну адресу, е-mail: berd@berdichev-rda.gov.

Просимо Вас дотримуватися рекомендацій МОЗ України та Всесвітньої організації охорони здоров’я! Бережіть себе та своїх близьких!

Децентралізація: завершилося експертне обговорення законопроєкту про місцеві державні адміністрації Велике Будівництво: у Мінрегіоні обговорили можливість створення мережі Музеїв науки в регіонах Олексій Чернишов: Мінрегіон оголосив пріоритетні напрямки «Великого будівництва» на наступний рік Послання Президента України Володимира Зеленського до Верховної Ради про внутрішнє і зовнішнє становище України У Мінрегіоні обговорили пріоритетні кроки щодо просування децентралізації до кінця 2020 року Велике будівництво: реалізація проєкту «Дороги та робота» триває. Долучайтеся! Ми повертаємо землю людям, – Президент підписав Указ щодо передачі сільгоспземель з державної до комунальної власності Олексій Чернишов: «Будівельна готовність об’єктів «Великого будівництва» складає 84 відсотки»