Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

Увага! На Житомирщині з 15 по 18 січня очікується погіршення погодних умов

14.01.2021
Увага! На Житомирщині з 15 по 18 січня очікується погіршення погодних умов

Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Житомирській області  повідомляє, що з 15 по 18 січня за даними УкрГідрометцентру на всій території Житомирської області очікується погіршення погодних умов.

Зокрема, 15-16 січня в Україні очікується значне зниження температури: вночі до 12-18° морозу, місцями в північних областях до 21° морозу, вдень до 10-16° морозу; 17-18 січня холодна погода утримається.

Рятувальники ДСНС України попереджають водіїв про погіршення погодних умов та можливі ускладнення руху на автошляхах України та рекомендують бути пильними на під час кермування, навіть якщо автомобіль підготовлений до зими, а водій — досвідчений кермувальник.

Шановні громадяни! Вирушаючи взимку в дорогу, зважайте на попередження ДСНС Україги. За несприятливої погоди, якщо вашу поїздку можна відкласти або змінити маршрут на більш безпечний, — зробіть це, щоб попередити виникнення надзвичайних подій на дорогах.

Фахівці Служби порятунку нагадують:

автомобільна гума має бути змінена на зимову, а також важливо вчасно провести технічне обслуговування транспортного засобу;

перед виїздом добре прогрівайте автомобіль, ретельно очистіть скло і фари від снігу та криги для гарної видимості за кермом;

не відволікайтеся від дороги та користуйтеся пасками безпеки;

дотримуйтеся безпечної дистанції;

рухайтеся лише з увімкненими габаритними вогнями і ближнім світлом фар;

витримуйте безпечний швидкісний режим;

чітко дотримуйтеся вимог Правил дорожнього руху та дорожніх знаків;

користуйтеся підручними засобами, якщо автомобіль застряг;

на зимовій дорозі гальмуйте плавно.


Якщо з вами сталася надзвичайна подія — телефонуйте за номером 101!