Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний веб-сайт 

Урочистості з нагоди Дня пам’яті і примирення та Дня Перемоги пройшли у стінах Державного навчального закладу «Бердичівське вище професійне училище»

08.05.2019
Урочистості з нагоди  Дня пам’яті і примирення та Дня Перемоги пройшли  у стінах Державного навчального закладу «Бердичівське вище професійне училище»

8 та 9 травня Україна традиційно вшановує День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Напередодні, 7 травня 2019 року, учні та працівники Державного навчального закладу «Бердичівське вище професійне училище» провели захід, присвячений Дню пам’яті та примирення та 74 - й річниці завершення Другої світової війни.

Разом із учнівським та педагогічним колективами, мешканцями мікрорайону Трикутник висловили свою повагу всім борцям проти нацизму, увічнили пам’ять про загиблих воїнів заступник голови Бердичівської райдержадміністрації, учасник АТО Сергій Адам’як, учасники АТО, військовослужбовці Олександр Єрмошин і Олександр Радько, голова Семенівської сільської ради Наталія Семенюк,   в.о.   старости села В. Низгірці Анатолій Білик.

Захід відкрили спільним виконанням Гімну України. Директор ДНЗ «БВПУ» Тетяна Поліщук вступним словом згадала воїнів – захисників усіх часів, подякувала за мужність і відданість державі. Заступник голови РДА Сергій Адам’як розповів про реалії сьогодення, військові дії на Сході України, добровольців і Майдан 2014 року, поділився особистим досвідом з учнями, згадав бойових побратимів. На завершення виступу побажав усім присутнім миру і злагоди на рідній землі.

Перед початком урочистої частини гості заходу відвідали «Музей історії училища», який знаходиться на території училища. Керівник музею, викладач історії ДНЗ «БВПУ» Галина Ружанцева провела екскурсію трьома експозиційними залами та представила увазі присутніх кімнату Бойової Слави, кімнату історії професійного училища та етнографічну виставку.

Для ветеранів, гостей заходу, учасники художньої самодіяльності навчального закладу і випускники організували концертну програму.

До підніжжя пам’ятника загиблим воїнам часів Другої світової війни покладено квіти.

 

Прес – служба райдержадміністрації