Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

Умови здобуття освіти європейського рівня в Національній академії статистики, обліку та аудиту

10.07.2020

Національна академія статистики, обліку та аудиту – державний вищий навчальний заклад IV рівня акредитації запрошує абітурієнтів на навчання на 2020/21 навчальний рік для здобуття освіти Європейського рівня за наступними спеціальностями:

-                     публічне управління та адміністрування (публічне управління та адміністрування);

-                     економіка (прикладна статистика та бізнес аналітика, економічна кібернетика);

-                     облік і оподаткування (облік, аудит та оподаткування);

-                     фінанси, банківська справа і страхування (публічні, корпоративні фінанси та фінансове посередництво, банківський та страховий менеджмент);

-                     менеджмент (менеджмент зовнішньоекономічної діяльності).

           НАСОА здійснює підготовку фахівців за ступенями вищої освіти бакалавр, магістр за денною, заочною та дистанційною формами навчання, як на контрактній основі (за рахунок коштів фізичних та юридичних осіб), так і за державним замовленням. При цьому вартість навчання на контрактній формі є досить помірною

           У НАСОА запроваджено програму паралельного навчання з провідними польськими закладами вищої освіти, після закінчення якої випускники отримують два дипломи – НАСОА та одного з польських університетів.

           У структурі академії також функціонує Коледж бізнесу та аналітики НАСОА, який готує фахівців ступеня фаховий молодший бакалавр на базі 9 та 11 класів.

           Крім органів державної статистики, випускники НАСОА працюють також у Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, Міністерстві фінансів, Державній фіскальній службі, різних банках, аудиторських компаніях тощо. Випускники академії не мають проблем із працевлаштуванням.

           Академія має гуртожиток для забезпечення проживання студентів.

           Інформацію про спеціальності, форми та вартість навчання, терміни подачі документів розміщено на сайті НАСОА nasoa.edu.ua.

Система електронного декларування в Україні буде працювати – Володимир Зеленський на терміновому засіданні РНБО Децентралізація: завершилося експертне обговорення законопроєкту про місцеві державні адміністрації Велике Будівництво: у Мінрегіоні обговорили можливість створення мережі Музеїв науки в регіонах Олексій Чернишов: Мінрегіон оголосив пріоритетні напрямки «Великого будівництва» на наступний рік Послання Президента України Володимира Зеленського до Верховної Ради про внутрішнє і зовнішнє становище України У Мінрегіоні обговорили пріоритетні кроки щодо просування децентралізації до кінця 2020 року Велике будівництво: реалізація проєкту «Дороги та робота» триває. Долучайтеся! Ми повертаємо землю людям, – Президент підписав Указ щодо передачі сільгоспземель з державної до комунальної власності