Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

Участь голови райдержадміністрації у координаційній нараді відділу поліції м. Бердичів

14.02.2020

Голова Бердичівської районної державної адміністрації Людмила Димидюк взяла участь у роботі координаційної наради разом із керівниками кущового відділу поліції, щодо роботи із запобігання і протидії злочинності.

Розпочав нараду керівник Бердичівської місцевої прокуратури Олександр Білошицький, який, характеризуючи загальну ситуацію минулого року, відзначив зменшення кількості окремих видів злочинів на території Бердичівського району. Зокрема, крадіжок, у тому числі з осель громадян, та розбійних нападів. Поряд з позитивною динамікою головний прокурор вказав і на недопрацювання та підкреслив, що 2020 рік становить нові завдання та виклики перед правоохоронцями.

У ході аналізу стану боротьби із злочинністю, було відзначено зменшення кількості кримінальних правопорушень, учинених неповнолітніми особами. Значний вплив на покращення ситуації має проведення превентивної роботи серед дітей, профілактичні бесіди у загальноосвітніх закладах під час безпосередніх зустрічей з працівниками поліції.

Керівник Бердичівського відділу поліції Олег Мельничук, у свою чергу, наголосив, що для подолання і вирішення наявних проблем кожен начальник підпорядкованого відділення (Андрушівське, Ружинське, Любарське та Чуднівське ВП) має серйозно поставитися до своєї роботи, враховуючи нові тенденції і вимоги до діяльності. Окрім щоденних завдань у забезпеченні безпеки та протидії злочинності, першочергово – подолання корупції.Також доповідач озвучив окремі позитивні результати діяльності поліції та питання, що потребують посиленої уваги, як то ефективність розкриття тяжких злочинів правоохоронцями.

Відтак за результатом координаційної наради були прийняті рішення щодо активізації роботи поліції у конкретних напрямках, а також покращення взаємодії правоохоронних органів, органів виконавчої влади, місцевого самоврядування у сфері боротьби зі злочинністю та протидії корупції.