Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний веб-сайт 

Учасників мотопробігу «За єдність Української держави» вітали на теренах Бердичівського району

25.07.2018
Учасників мотопробігу «За єдність Української держави» вітали на теренах Бердичівського району

Демонстрація територіальної цілісності  та єдності Української держави, її багатонаціонального та поліконфесійного суспільства – головна мета мотопробігу «За єдність Української держави».

Згідно маршруту, мотопробіг пролягає через Вінницьку і Житомирську області. Сьогодні на межі цих областей учасників радо вітали представники Бердичівського району. Начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Галина Галущак вручила від імені керівництва райдержадміністрації та від жителів усього Бердичівського району учасникам пробігу запашний коровай. Вона висловила щирі захоплення проведенням даної акції, наголосила на єдності і неподільності України та побажала миру і щасливої дороги мотоциклістам.

Учасники мотопробігу використовують виключно Державний Прапор України та Прапор Кримськотатарського народу. Шлях байкерів проляже через усю Україну та фінішуватиме 28 липня в м. Чонгар, на самісінькому кордоні з тимчасово окупованим Кримом.

Бердичівська райдержадміністрація щиро дякує спонсору ТОВ «Бердичівський хлібозавод»  в особі директора Анучіна Костянтина Івановича за щедрий коровай, який припав до душі учасникам мотопробігу.

Прес – служба райдержадміністрації