Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

У Житомирі понад сто людей одночасно заспівали колядку

13.01.2020

Півсотні міст по всій Україні, чотири міста закордоном та тисячі учасників. Таким був IV Всеукраїнський фестиваль вертепів «Вертеп-Фест 2020». У Житомирі колядку «Нова радість стала» виконали одночасно понад 100 людей, серед яких як професійні співочі колективи, так і просто перехожі.

До спільного виконання колядки 12 січня долучився і заступник голови ОДА Віктор Градівський.

Відзначимо, що спів календарно-обрядової пісні на Житомирщині у рамках фестивалю вирізнявся паралельним виконанням її жестовою мовою.

Колядку у Житомирі заспівали більше 100 людей одночасно, серед яких були Поліський академічний ансамбль пісні і танцю «Льонок» ім. Івана Сльоти, «Фольклорний ансамбль національного обряду «Родослав», зразковий фольклорний гурт «Джерельце», учні мистецьких шкіл, представники Національної скаутської організації «Пласт» ( Станиця Житомир), представники Житомирського обласного будинку культури УТОГ (які виконували пісню жестовою мовою), вихованці дитячої Духовної Недільної школи Свято-Михайлівського кафедрального собору.

Основна ідея акції: заспівати усім світом одночасно колядку «Нова радість стала» – одну з найвідоміших українських колядок, що поєднала у собі найкращі елементи релігійного і народного колядування. Рік йде за роком, сторіччя за сторіччям, а ця звістка завжди очікувана і завжди несе із собою справжнє свято – Різдва Христового.

Система електронного декларування в Україні буде працювати – Володимир Зеленський на терміновому засіданні РНБО Децентралізація: завершилося експертне обговорення законопроєкту про місцеві державні адміністрації Велике Будівництво: у Мінрегіоні обговорили можливість створення мережі Музеїв науки в регіонах Олексій Чернишов: Мінрегіон оголосив пріоритетні напрямки «Великого будівництва» на наступний рік Послання Президента України Володимира Зеленського до Верховної Ради про внутрішнє і зовнішнє становище України У Мінрегіоні обговорили пріоритетні кроки щодо просування децентралізації до кінця 2020 року Велике будівництво: реалізація проєкту «Дороги та робота» триває. Долучайтеся! Ми повертаємо землю людям, – Президент підписав Указ щодо передачі сільгоспземель з державної до комунальної власності