Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний веб-сайт 

У тридцяту річницю виведення військ з Афганістану у Бердичівському районі вшанували ветеранів війни та згадали загиблих

18.02.2019
У тридцяту річницю виведення військ з Афганістану у Бердичівському районі вшанували ветеранів війни та згадали загиблих

Щороку, 15 лютого, Україна вшановує учасників бойових дій на території інших держав, яким довелося пройти крізь безжальність війни та збройних конфліктів.

Районний захід розпочався із покладання квітів до підніжжя пам’ятника загиблих воїнів-інтернаціоналістів у селі Швайківка. За роки війни в Афганістані були втрати юнаків з Бердичівського району, троє - швайківчани. Пам'ять про всіх загиблих присутні вшанували хвилиною мовчання.

Захід продовжився екскурсією до шкільного музею та урочистостями в актовій залі школи. Вшанували воїнів – ветеранів та висловили слова подяки голова Бердичівської райдержадміністрації Петро Яригін, голова Бердичівської районної ради Софія Томашевська, голова Швайківської ОТГ Тарас Яригін, начальник відділу освіти Оксана Деліу, депутати об’єднаної громади, громадськість, дирекція школи, педагогічний та учнівський колективи.

Голова районної Спілки воїнів Афганців Анатолій Кидисюк та заступник Микола Міщенко вручили пам’ятні медалі «30 - річчя виведення військ з Афганістану» і пам’ятні вимпели бойовим побратимам, членам спілки, а за постійне сприяння діяльності організації пам’ятні вимпели та лист подяки вручили народному депутату Олександру Ревезі, районній владі, педагогам Швайківської школи, усім учасникам концертної програми.

За активну громадську діяльність, особистий внесок у розв’язання проблем ветеранів війни та з нагоди 30 – ї річниці виведення військ з Афганістану, подяками та грошовими нагородами голова райдержадміністрації та голова районної ради відзначили членів спілки. Відзнаку Житомирської обласної ради Софія Броніславівна передала для директора Швайківської ЗОШ Ірини Білан.

Зі сцени ветеранів Афганської війни щирими словами вдячності та художніми номерами вітали вихованці дошкільного навчального закладу і учні школи. Вони підготували для гостей вишукані хореографічні та вокальні номери, подарували віршовані рядки і хвилини хвилюючої радості.

Прес – служба райдержадміністрації