Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний веб-сайт 

У таборі «Березовий гай» урочисто відкрили І зміну

25.06.2019
У таборі «Березовий гай» урочисто відкрили І зміну

SL749563.JPG    SL749560.JPG     SL749583.JPG

У понеділок, 24 червня 2019 року, на території оздоровчого дитячо – юнацького закладу «Березовий гай»,що у селі Скраглівка Бердичівського району, відбулося урочисте відкриття І- ї табірної зміни.

На свято завітали голова районної ради Софія Томашевська, заступник голови райдержадміністрації Сергій Адам’як, депутат облради Остап Маланюк, працівники райдержадміністрації, артисти районного Центру культури і дозвілля.

SL749574.JPG  SL749581.JPG SL749576.JPG

  

Після вітальних слів на адресу відпочиваючих у таборі дітлахів, гості заходу подарували дітям спортивні іграшки – тенісні ракетки і м’ячі, самокати та пригостили морозивом.

20190624_164212.jpg

Як годиться, табір поділено на загони (за віком дітей). Кожен загін представив себе, назвав власний девіз тощо. Талановита молодь підготувала святковий концерт з піснями, віршами і таночками, а допомогли їм у цьому працівники районного Центру культури і дозвілля та дитячий танцювальний колектив «Перлинки».

Нагадаємо, що у таборі мають можливість перебувати діти від 7 до 17 років. Наразі у таборі відпочиває 145 дітей з Бердичівщини та інших районів.

Президент підписав закон щодо захисту інтелектуальної власності під час переміщення товарів через митний кордон України Володимир Зеленський підписав указ про невідкладні заходи з проведення реформ, спрямованих на стимулювання економічного зростання та зміцнення держави Володимир Зеленський своїм указом cтворив Раду з питань свободи слова та захисту журналістів Володимир Зеленський поставив завдання у сфері охорони здоров’я, соціальної політики, освіти та культури Володимир Зеленський став першим клієнтом соціального офісу «Мультицентр» у Маріуполі Президент за кермом автомобіля перевірив відремонтовану ділянку траси Бориспіль – Дніпро – Запоріжжя – Маріуполь Володимир Зеленський закликав інвесторів «не проспати» Україну Олена Зеленська ознайомилася з організацією шкільного харчування в Японії