Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

У Швайківській територіальній громаді відкрили відреставрований Будинок культури та ігровий майданчик

19.11.2021
У Швайківській територіальній громаді відкрили відреставрований Будинок культури та ігровий майданчик

Децентралізація дала можливість для розвитку територіальних громад, вдихнувши у них нове життя. На сьогоднішній день велика відповідальність лягла саме на плечі сільських та селищних голів, однак держава готова підтримувати та допомагати тим, хто готовий   працювати на розвиток своєї громади. Приклади позитивних змін не потрібно шукати десь далеко: їх вже відчули тут, на території нашого великого об’єднаного Бердичівського району.

Сьогодні голова Бердичівської районної державної адміністрації Людмила Димидюк та голова Бердичівської районної ради Олександр Балянов взяли участь у відкритті частини відреставрованого Будинку культури та ігрового майданчика у селі Малосілка Швайківської територіальної громади. Роботи по реконструкції клубу і встановленню майданчика проводилися силами громади за сприяння місцевих приватних підприємців.

«Приємно бачити, як поступово змінюються на краще селища та села Бердичівського району. Сьогодні на радість дітей ми відкриваємо два надзвичайно важливих об’єкти. Велика заслуга у цьому вашого сільського голови - Габріела Мкртчяна. Людини, яка дійсно працює на благо жителів громади, не оминаючи увагою жодне село. Від щирого серця вітаю жителів Малосілки з цим, безумовно важливим днем та розділяю їх радість» - зазначила Людмила Димидюк, відзначивши Швайківського сільського голову Подякою Бердичівської районної державної адміністрації.

Сам Габріел Мкртчян зауважив, що Будинок культури ще повністю не відреставрований, але для початку вдалося завершити ремонтні роботи у актовій залі. Щоб було місце, де зібратися людям і де можуть виступати талановиті дітки, радуючи односельчан своєю творчістю. Він закликав жителів Малосілки берегти те, що для них зробили і не давати зруйнувати результат праці стількох людей. Маючи на увазі, щоб місцеві жителі самі слідкували за станом ігрового майданчика та не дали його понівечити. Окремо сільський голова відзначив Подякою старосту села Малосілка Наталію Каченюк та висловив вдячність підприємцям, які долучилися до встановлення дитячого майданчика.

Приємною несподіванкою для Людмили Димидюк став букет квітів, вручений місцевим мешканцем, депутатом Бердичівської районної ради Миколою Каченюком. За його словами, це – подяка від вдячних жителів села за капітальний ремонт дороги до села Малосілка. Микола Каченюк звернув увагу односельчан, що на ремонт дороги було виділено близько 50 млн. гривень, причому без співфінансування з місцевого бюджету. У цьому, на його думку, цілковита заслуга саме голови Бердичівської районної державної адміністрації.

Людмила Димидюк подякувала за квіти, проте наголосила, що дорогу та ряд інших об’єктів на території Бердичівщини вдалося зробити у синергії народного депутата України Богдана Кицака, голови Житомирської ОДА Віталія Бунечка, Бердичівської районної державної адміністрації та Швайківського сільського голови Габріела Мкртчяна. Зазначивши, що це - результат спільної роботи. Голова адміністрації також анонсувала відкриття найближчим часом дитячого садочку, який має відкрити свої двері для маленьких дошкільнят с. Слободище в рамках реалізації Програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».  

На жаль, враховуючи ситуацію, голові Бердичівської районної державної адміністрації довелося говорити з людьми і про не зовсім приємні речі. Вона інформувала, що у зв’язку з настанням холодів на території області суттєво збільшилася кількість нещасних випадків внаслідок необережного поводження з вогнем. Людмила Димидюк попросила всіх віднестися серйозно до даного питання і суворо дотримуватися правил протипожежної безпеки. Також вона акцентувала увагу на необхідності вакцинуватися. Нагадавши, що пункти щеплень працюють сім днів на тиждень, у наявності є чотири види вакцини.

«Закликаю усіх вакцинуватися, щоб убезпечити своє життя та здоров’я і зупинити поширення коронавірусу. Тільки спільними зусиллями зможемо зупинити коронавірус та повернутися до нормального життя» - заявила Людмила Димидюк.