Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний веб-сайт 

У районі відзначили День пам’яті і примирення, День перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні, День матері в Україні

10.05.2019
У районі відзначили День пам’яті і примирення, День перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні,  День матері в Україні

SL749123.JPG SL749101.JPG SL749109.JPG

У середу,8 травня, на урочистий захід присвячений Дню пам’яті і примирення, 74-й річниці перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні, Дню матері в Україні зібралися жителі Бердичівщини різних поколінь. Урочистості відкрив народний аматорський хор «Сузіря» під керівництвом Василя Пупіна.

Слово для вітання мали голова районної державної адміністрації Петро Яригін, голова районної ради Софія Томашевська, голова районної ветеранської організації Валентина Кроснік, голова обласної спілки письменників, наш земляк Михайло Пасічник.

Вони привітали з Днем Перемоги над нацизмом в Європі, подякували ветеранам Другої світової війни, воїнам – інтернаціоналістам, бійцям, які в наш час боронять рідну землю на Сході країни, доземно вклонились матерям Героїв, згадали про закатованих у концтаборах.

Ветерани Другої світової війни, учасники антитерористичної операції, родини загиблих на Сході країни, усі, хто має відношення до боротьби за волю і незалежність держави, отримали від молоді району незчисленну кількість квітів в знак шани і поваги.

Хвилиною мовчання вшанувати пам`ять усіх полеглих за Україну.

Концертну програму представили увазі присутніх аматори районного Центру культури і дозвілля, дитячого танцювального колективу «Перлинки», військового духового оркестру 26 – ї окремої артилерійської бригади імені генерал-хорунжого Романа Дашкевича, аматори району.

SL749100.JPG SL749086.JPG SL749142.JPG

Прес – служба райдержадміністрації