Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний веб-сайт 

У райдержадміністрації відбувся семінар - навчання з сільськими та селищним головами Бердичівського району

11.01.2019
У райдержадміністрації відбувся семінар - навчання з сільськими та селищним головами Бердичівського району

Семінар - навчання з головами новостворених об’єднаних територіальних громад та сільськими головами провів голова Бердичівської райдержадміністрації Петро Яригін. В нараді також взяли участь голова Семенівської ОТГ, керівник апарату райдержадміністрації, начальники управлінь, відділів і служб райдержадміністрації, голови ОТГ та сільських рад.

На порядок денний було винесено ряд питань, які в процесі діяльності новостворених громад є актуальними. Зокрема, обговорено співфінансування об’єктів соціальної сфери – закладів охорони здоров’я, освіти, культури, надання соціальних послуг.

Насамперед голова РДА Петро Яригін запевнив голів ОТГ, що райдержадміністрація готова допомагати будь-якій громаді в її розвитку і, відповідно, у вирішенні проблем, які виникатимуть під час роботи. Саме тому участь у семінарі взяли керівники галузей освіти, культури, первинної і вторинної ланки охорони здоров’я, соціальної сфери.

У вступному слові голова адміністрації неодноразово наголошував на необхідності грамотно і виважено підійти до прийняття тих чи інших рішень у новостворених громадах, зауваживши: «Недопустимим є факт щось руйнувати. Завданням органів влади на місцях, а також обов’язком перед людьми є зберегти надбання, надати йому нового імпульсу. Маємо докласти максимум зусиль і працювати так, аби наші люди відчули тільки позитивні зміни».

Далі зустріч проходила у форматі надання слухачам консультацій та інформування їх з різних питань. Зокрема порядком денним було передбачено п’ять питань. Усі їх розглянули під час семінару.

Прес – служба райдержадміністрації

SL747651.JPG SL747657.JPG