Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний веб-сайт 

У Бердичівському районі з офіційним візитом перебувала делегація з Польщі

29.08.2019
У Бердичівському районі з офіційним візитом перебувала делегація з Польщі

20190824_125141 (1).jpg 20190823_111214.jpg 20190824_180622.jpg

У п’ятницю, 23 серпня 2019 року, Бердичівський район зустрічав офіційну делегацію з дружнього Воловського повіту Нижньосілезького воєводства Польщі. Делегацію у складі 5 чоловік очолив староста Воловського повіту Януш Дзіарскі.

Програма заходів з перебування делегації на теренах Бердичівського району була насиченою. Польські партнери взяли участь у районних заходах з нагоди відзначення Дня Державного Прапора та 28 – ї річниці незалежності України, долучилися до привітань з державними святами та познайомилися з сім’ями загиблих у зоні АТО військовослужбовців.

Офіційною частиною зустрічі було проведення спільної конференції. Участь у ній взяли делегація Воловського повіту, заступник голови Бердичівської райдержадміністрації Сергій Адам’як, голова районної ради Софія Томашевська, голова Швайківської ОТГ Тарас Яригін, представник Райгородоцької ОТГ Ігор Кудлай. Під час зустрічі з польськими партнерами було обговорено вектори співпраці, обмін досвідом у становленні і розвитку місцевого самоврядування, впровадженні реформи децентралізації. Кульмінаційним моментом у цьому стало підписання угоди про співпрацю між Бердичівським районом та Воловським повітом.

В рамках офіційного прийому делегації здійснено виїзди в район та в об’єднані територіальні громади, оглянуто Маркушівську школу (Райгородоцька ОТГ) та опорний навчальний заклад – Гришковецьку гімназію (Гришковецька ОТГ), оздоровчий дитячо – юнацький заклад «Березовий гай», проведено зустрічі і обговорено з представниками Швайківської громади питання з впровадження реформи децентралізації у напрямку фінансування та розвитку територій. Керівництво ТОВ «Факт» провели для гостей екскурсію по підприємству та познайомили з технологіями вирощування троянд.

Польські друзі також взяли участь у районному заході – футбольному турнірі пам’яті загиблого Героя Павла Ящука. Мали змогу спостерігати за грою та вручати нагороди командам - учасницям.

Загалом, делегація з Воловського повіту була приємно вражена високим рівнем підготовки і проведенню заходів, які їм вдалося відвідати. Вони відзначили високий патріотичний дух українців, а також відзначили високі професійні і культурні якості. Бердичівський район та Воловський повіт готові до конструктивної і відповідальної співпраці.

SL749846 (1).jpg SL749886.jpg SL749960.jpg

SL749959.jpg SL749941.jpg SL749905.jpg

Президент підписав закон щодо захисту інтелектуальної власності під час переміщення товарів через митний кордон України Володимир Зеленський підписав указ про невідкладні заходи з проведення реформ, спрямованих на стимулювання економічного зростання та зміцнення держави Володимир Зеленський своїм указом cтворив Раду з питань свободи слова та захисту журналістів Володимир Зеленський поставив завдання у сфері охорони здоров’я, соціальної політики, освіти та культури Володимир Зеленський став першим клієнтом соціального офісу «Мультицентр» у Маріуполі Президент за кермом автомобіля перевірив відремонтовану ділянку траси Бориспіль – Дніпро – Запоріжжя – Маріуполь Володимир Зеленський закликав інвесторів «не проспати» Україну Олена Зеленська ознайомилася з організацією шкільного харчування в Японії