Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

У Бердичівському районі вшанували пам'ять захисників України

29.08.2020
У Бердичівському районі вшанували пам'ять захисників України

Сьогодні біля будівлі Бердичівської райдержадміністрації відбувся захід присвячений Дню пам’яті захисників України, які загинули у боротьбі за незалежність суверенітет і територіальну цілісність України.

Відзначення Дня пам’яті захисників України 29 серпня обрано не випадково, бо саме в цей у 2014 році, в ході російсько - української війни та Іловайської операції відбувся потужний прорив української групи військ з російського оточення, де проявився масовий героїзм добровольців і військових та загинула найбільша кількість українських воїнів.

Голова Бердичівської райдержадміністрації Людмила Димидюк зауважила: «Відзначення цього Дня - це патріотичне виховання молоді, а також символ усвідомлення українським суспільством ціни нашої незалежності». 

Також на заході були присутні голова Бердичівської районної ради Максим Самчик, народний депутат України Богдан Кицак, працівники структурних підрозділів Бердичівської райдержадміністрації та комунальних закладів та установ Бердичівського району.

Усі учасники заходу долучилися до Всеукраїнської акції «Сонях пам’яті». Сонях став символом вшанування пам’яті захисників України, адже це не просто символ історичної мужності українських воїнів, а й символ життя України.

На завершення присутні вшанували пам'ять Героїв хвилиною мовчання та пройшли ходою до меморіалу «Слава Героям», де поклали квіти.

Відповідні заходи із вшанування пам'яті захисників України, відбулися в інших населених пунктах Бердичівського району.

IMG_2020.JPG

IMG_2039.JPG

IMG_2034.JPG

IMG_2044.JPG

IMG_2056.JPG

IMG_2095.JPG

IMG_2123.JPG

IMG_2159.JPG

IMG_2169.JPG

MyCollages.JPG