Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

У Бердичівському районі провели конференцію щодо заходів по протидії торгівлі людьми

30.07.2021
У Бердичівському районі провели конференцію щодо заходів по протидії торгівлі людьми

Важко повірити, але у сучасному демократичному світі масово процвітає рабство та торгівля людьми. Саме для викорінення цього ганебного явища за ініціативою ООН дата 30 липня встановлена як Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми. Бердичівський район теж не стоїть осторонь від цієї проблеми, саме тому сьогодні у малій залі Бердичівської районної ради відбулася конференція для спеціалістів Бердичівської районної державної адміністрації, представників об’єднаний територіальних громад за участю волонтерів і тренерів ГО «Жіночий інформаційно-консультативний центр» Ірини Бабенко (голова організації) та Марія Климчук.

До відома присутніх була доведена інформація щодо статистичні дані по кількості українців, які постраждали у результаті торгівлі людьми. В Україні протягом 2020 року було зафіксовано 102 такі особи, з початку цього року вже відомо про 93 випадки. І це лише ті, хто звернувся по допомогу чи якимось дивом зміг втекти від своїх рабовласників. Варто додати, що жертвами торгівлі людьми стають як жінки (сексуальне рабство) так і чоловіки (трудова експлуатація), непоодинокими є випадки торгівлі дітьми.

Організатори конференції наголосили, що найважче – це виявити людей, які постраждали від торгівлі людьми, притягти до відповідальності винних осіб, і в подальшому реінтегрувати постраждалих у суспільство. Наприклад, на Житомирщині протягом року виявлено тільки вісім постраждалих від торгівлі людьми. Але голови територіальних громад та посадові особи на місцях мають більше можливостей, щодо виявлення такої категорії, так як вони знають місцевих жителів та володіють інформацією хто, куди і наскільки їздив на заробітки за кордон.

До відома присутніх будо доведено алгоритм дій та контактні номери куди необхідно звертатися при виявлення фактів торгівлі людьми та надано відповідні роз’яснення, на яку саме допомогу від держави можуть розраховувати такі особи.

На Житомирщині тарифи на тепло підвищуватися не будуть, – Наталія Остапченко. ВІДЕО COVID-19: від початку вакцинальної кампанії в Житомирській області щеплено 362 256 осіб Вакцинація проти COVID-19: 122 906 людей щеплено в Україні за добу 16 вересня На Житомирщині в рамках програми Президента «#ЗдороваУкраїна» запроваджено проведення тренувальних вправ серед широких верств населення Велике будівництво на Житомирщині: Завдяки спільним зусиллям держави, області й громади відтепер маємо чудовий дошкільний заклад у Станишівці, – Віталій Бунечко Велике будівництво на Житомирщині: Завдяки програмі Президента в Олевській громаді буде відремонтовано одну з основних дорожніх артерій області, – Віталій Бунечко COVID-19: від початку вакцинальної кампанії в Житомирській області щеплено 358 379 осіб Вакцинація проти COVID-19: 118 786 людей щеплено в Україні за добу 15 вересня