Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

У Бердичівському районі працюють над реалізацією екологічної ініціативи Президента Володимира Зеленського «Масштабне залісення України»

22.09.2021
У Бердичівському районі працюють над реалізацією екологічної ініціативи Президента Володимира Зеленського «Масштабне залісення України»

Одним із ключових напрямків даної ініціативи є ідентифікація самозалісених та придатних для створення лісів земельних ділянок державної та комунальної форм власності з метою їх подальшого використання для досягнення оптимальної лісистості України. Закономірно, що виконання даного напрямку покладається на місцеві державні адміністрації, органи місцевого самоврядування та державні лісогосподарські підприємства.

Відтак, в середу 22 вересня відбулась нарада голови Бердичівської райдержадміністрації Людмили Димидюк з керівниками лісогосподарських підприємств, що провадять свою діяльність на території Бердичівського району. Так, участь у нараді взяли директор ДП «Бердичівське лісове господарство» О. М. Мудревський, директор ДП «Попільнянське лісове господарство» Ю. М. Юрчук, директор ДП «Романівський лісгосп АПК» ЖОКАП «Житомироблагроліс» І. О. Мельник, представник ДП «Коростишівський лісгосп АПК» ЖОКАП «Житомироблагроліс», а також головні лісничі лісництв відповідних лісогосподарських підприємств. Першочерговою метою наради була координація зусиль державних органів, органів місцевого самоврядування та лісогосподарських підприємств щодо виконання державної програми заліснення. Під час наради обговорювалися питання виявлення земельних ділянок, які планується заліснити у рамках відповідної ініціативи, виготовлення землевпорядної документації, а також подальшої передачі цих земель у користування лісогосподарським підприємствам. Учасники наради обговорили існуючі проблем, пов’язані з виконанням програми, а також можливі шляхи їх вирішення.

Наразі органи місцевого самоврядування надали пропозиції щодо передачі земельних ділянок орієнтовною загальною площею 144,8 гектарів, придатних для можливого заліснення. Людмила Димидюк наголосила про необхідність докласти усіх можливих зусиль для збільшення площ заліснення. З цією метою у найближчий час плануються спільні виїзди представників Бердичівської районної державної адміністрації та лісогосподарських підприємств до територіальних громад Бердичівського району.