Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

У Бердичівській РДА відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

18.06.2019

Участь у засіданні взяли голова адміністрації, голова комісії Петро Яригін, заступник голови адміністрації Сергій Адам’як, члени комісії.

Відповідно до порядку денного розглянули питання щодо масового пошкодження та загибелі культури хмелю 9 червня 2019 року внаслідок надзвичайної ситуації (крупний град), яка сталася на території Гришковецької селищної ради. Разом з керівниками підприємств обговорили ситуацію, що склалася та прийняли відповідні рішення.

Головний спеціаліст Бердичівського міськрайонного відділу ДСНС України в Житомирській області Олександр Охрімець доповів про заходи щодо забезпечення протипожежного захисту об’єктів аграрного сектору економіки під час збирання, переробки та зберігання продукції врожаю 2019 року.

Начальник Бердичівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області Валерій Биков окреслив ситуацію щодо стану готовності закладів відпочинку та оздоровлення людей до нового оздоровчого періоду.

За результатами розглянутих питань, прийнято відповідне рішення комісії та доведено до виконавців.