Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний веб-сайт 

У 2020 році розширену оперативну нараду провела голова райдержадміністрації

14.01.2020
У 2020 році розширену оперативну нараду провела голова райдержадміністрації

 13 січня 2020 року голова Бердичівської районної державної адміністрації Людмила Димидюк провела розширену оперативну нараду. Участь у ній взяли голова районної ради Максим Самчик, керівники структурних підрозділів РДА, керівники бюджетних установ та організацій, служб та установ району.

За інформацією керівників спеціалізованих служб, під час проведення новорічних і різдвяних свят в районі неординарних ситуацій не виникало. Свята пройшли організовано, всі служби працювали у посиленому режимі.

Учасники наради під час засідання обговорили низку важливих питань. Голова райдержадміністрації зосередила увагу присутніх на забезпеченості фінансування галузей, вчасному поданні річних галузевих звітів та основних заходах, які заплановані на найближчий період.

Про виконані завдання та плани на тиждень розповіли керівники відділів і управлінь. За підсумками наради Людмила Вікторівна дала відповідальним особам відповідні доручення.

Президент обговорив з народними депутатами питання реформи децентралізації Володимир Зеленський і Джастін Трюдо домовилися про подальші спільні дії у зв’язку з авіакатастрофою в Ірані Володимир Зеленський підписав закон щодо вдосконалення вищої освіти Президент України: Наполягаємо на офіційних вибаченнях Ірану за збиття літака МАУ, проведенні розслідування та поверненні тіл загиблих Звернення Президента України Володимира Зеленського у зв’язку з катастрофою пасажирського літака української авіакомпанії в Ірані 8 січня Президент України: Наш пріоритет – встановлення істини та відповідальних за катастрофу літака МАУ в Тегерані Олексій Гончарук: Ми створюємо платформу для полегшення контакту роботодавця та потенційних працівників Президент: Дефлімпійці подарували відчуття перемоги всій Україні