Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

Творимо добрі справи разом!

07.05.2020
Творимо добрі справи разом!

Творимо добрі справи разом!

         07.05.2020 відбулася зустріч голови райдержадміністрації Людмили Димидюк та її заступника Катерини Вислоцької з керівником благодійної організації «Відкрите серце» Петром Залізним.
         Під час спілкування  Петро Миколайович презентував продуктові набори, які буде передано для матерів та родичів загиблих воїнів АТО.

Хочемо подякувати Петру Миколайовичу за допомогу та налагоджену співпрацю!

                                                                                                  З повагою, керівництво райдержадміністрації!


изображение_viber_2020-05-07_13-33-12.jpg

 


Система електронного декларування в Україні буде працювати – Володимир Зеленський на терміновому засіданні РНБО Децентралізація: завершилося експертне обговорення законопроєкту про місцеві державні адміністрації Велике Будівництво: у Мінрегіоні обговорили можливість створення мережі Музеїв науки в регіонах Олексій Чернишов: Мінрегіон оголосив пріоритетні напрямки «Великого будівництва» на наступний рік Послання Президента України Володимира Зеленського до Верховної Ради про внутрішнє і зовнішнє становище України У Мінрегіоні обговорили пріоритетні кроки щодо просування децентралізації до кінця 2020 року Велике будівництво: реалізація проєкту «Дороги та робота» триває. Долучайтеся! Ми повертаємо землю людям, – Президент підписав Указ щодо передачі сільгоспземель з державної до комунальної власності