Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

Триває капітальний ремонт міського плавального басейну в Бердичеві

17.08.2021
Триває капітальний ремонт міського плавального басейну в Бердичеві

Підготовка спортсменів має бути у пріоритеті для нашої держави. Адже своїми перемогами вони зміцнюють престиж України на міжнародній арені. З метою забезпечення вільного доступу населення до занять фізичною культурою та спортом в Бердичеві триває капітальний ремонт КУ «Міський плавальний басейн».

Реалізація проєкту вартістю 32 690,427 тис. грн. здійснюється у рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» за кошти державного фонду регіонального розвитку та співфінансування з місцевого бюджету. Після реконструкції басейн матиме змогу приймати за день близько 500 відвідувачів різних вікових груп. 

Капітальний ремонт басейну – на особливому контролі голови Бердичівської районної державної адміністрації Людмили Димидюк. 17 серпня вона разом з заступником директора - начальником управління департаменту регіонального розвитку Житомирської обласної державної адміністрації Сергієм Сорокіним побували на об’єкті. Під час візиту було оглянуто приміщення басейну. Сергій Сорокін залишився задоволений результатом візиту та якістю виконаних ремонтних робіт.

Нагадаємо, що проектом передбачено облаштування нової вентиляційної системи, утеплення та оздоблення фасаду приміщення, встановлення кількох додаткових котлів, оновлення сходів та встановлення пандусу для маломобільних верств населення, сучасне огородження об’єкту та ремонт покрівлі.


На Житомирщині тарифи на тепло підвищуватися не будуть, – Наталія Остапченко. ВІДЕО COVID-19: від початку вакцинальної кампанії в Житомирській області щеплено 362 256 осіб Вакцинація проти COVID-19: 122 906 людей щеплено в Україні за добу 16 вересня На Житомирщині в рамках програми Президента «#ЗдороваУкраїна» запроваджено проведення тренувальних вправ серед широких верств населення Велике будівництво на Житомирщині: Завдяки спільним зусиллям держави, області й громади відтепер маємо чудовий дошкільний заклад у Станишівці, – Віталій Бунечко Велике будівництво на Житомирщині: Завдяки програмі Президента в Олевській громаді буде відремонтовано одну з основних дорожніх артерій області, – Віталій Бунечко COVID-19: від початку вакцинальної кампанії в Житомирській області щеплено 358 379 осіб Вакцинація проти COVID-19: 118 786 людей щеплено в Україні за добу 15 вересня