Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

Сучасний реанімобіль отримала Андрушівська міська лікарня за сприяння народного депутата Богдана Кицака

12.11.2021
Сучасний реанімобіль отримала Андрушівська міська лікарня за сприяння народного депутата Богдана Кицака

Пандемія коронавірусу ставить нові виклики перед територіальними громадами Бердичівського району. Передусім це стосується забезпечення лікарняних закладів усім необхідним медичним обладнанням для надання швидкої та ефективної медичної допомоги. Однак враховуючи реалії сьогодення, велике значення має і вчасне транспортування хворих до лікарні. Для чого громади мають мати у наявності відповідний транспорт.

Завдяки зусиллям народного депутата України Богдана Кицака, громади Бердичівського району отримають нові сучасні реанімобілі. Перший з них сьогодні був переданий Андрушівській міській лікарні. На церемонії вручення ключів від нового сучасного транспортного засобу, обладнаного усім необхідним медичним обладнанням, були присутні голова Бердичівської районної державної адміністрації Людмила Димидюк, помічниця нардепа Олександра Качур, голова Бердичівської районної ради Олександр Балянов, Андрушівський міський голова Галина Білецька та т.в.о. директора міської лікарні Леонід Ільніцкий.

«Це - серйозна допомога для медицини Андрушівської громади. Завдяки синергії нашого депутата Богдана Кицака, Житомирської ОДА, Бердичівської районної адміністрації та голів громад сьогодні нам вдається оперативно вирішувати проблемні питання. Хочу наголосити, що 98% усіх ковідних хворих, які знаходяться у важкому стані в Андрушівській лікарні – не вакциновані. Люди мають нарешті зрозуміти, що вакцинація це не зло, а панацея. Саме вакцинація допоможе нам зупинити коронавірус та захистить нас і наших рідних від цієї небезпечної хвороби» - заявила голова Бердичівської РДА Людмила Димидюк, наголошуючи на необхідності посилити роз’яснювальну роботу серед населення.

Народний депутат України Богдан Кицак зазначив, що розуміє необхідність у підтримці усіх без виключення громад Бердичівського району. Головною проблемою для лікарні наразі є кисень. Зараз усі працюють над забезпеченням Андрушівської міської лікарні кисневою станцією, яка дозволить скоротити обсяги кисню, що закуповується лікарнею і допоможе зберегти людські життя. Також гості оглянули умови перебування хворих та хід виконання ремонтних робіт у пологовому відділенні лікарні, що невдовзі вже зможе приймати пацієнтів.

Не дивлячись на те, що Андрушівська міська громада показує гарні результати по вакцинації населення, Людмила Димидюк наголосила на посиленні роз’яснювальної роботи серед місцевих жителів. Саме вакцинація, переконана голова Бердичівської районної державної адміністрації, допоможе зупинити коронавірус та захистить українців від цієї небезпечної хвороби.