Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

Стимули для індустріальних парків: комітет ВР підтримав відповідний проєкт закону до другого читання

14.07.2021
Стимули для індустріальних парків: комітет ВР підтримав відповідний проєкт закону до другого читання

Комітет Верховної Ради України з питань економічного розвитку підтримав до другого читання проєкт Закону №4416-1, який спрямований на залучення інвестицій у промисловий сектор економіки шляхом запровадження різних стимулів в індустріальних парках.

«Прийняття законопроєкту в другому читанні дасть можливість впровадити ряд переваг для учасників індустріальних парків. Це, своєю чергою, дозволить створювати нові робочі місця та дати поштовх для зростання економіки країни. Відтак, План дій щодо розвитку мережі індустріальних парків розрахований на кілька років, протягом яких новоутворені об’єкти стануть регіональними економічними магнітами. Дуже сподіваюся, що народні депутати проявлять послідовність у цьому важливому питанні та підтримають проєкт у другому читанні», – наголосив заступник Міністра розвитку громад та територій України Іван Лукеря.

Законопроєкт №4416-1 передбачає компенсації суб’єктам господарювання та учасникам індустріальних парків 50% витрат на підключення та приєднання до електромереж.

Також документом пропонується компенсація учасникам індустріальних парків частини відсоткових платежів за кредитами. Водночас – держава буде фінансувати будівництво та реконструкцію основної інженерно-транспортної інфраструктури та облаштування індустріальних парків.

Нагадаємо, проєкт «Індустріальні парки» цьогоріч доданий до Програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». У 2021 році Урядом заплановані інвестиції у розбудову інфраструктури ще 4 індустріальних парків у розмірі майже 80 млн грн.

На Житомирщині тарифи на тепло підвищуватися не будуть, – Наталія Остапченко. ВІДЕО COVID-19: від початку вакцинальної кампанії в Житомирській області щеплено 362 256 осіб Вакцинація проти COVID-19: 122 906 людей щеплено в Україні за добу 16 вересня На Житомирщині в рамках програми Президента «#ЗдороваУкраїна» запроваджено проведення тренувальних вправ серед широких верств населення Велике будівництво на Житомирщині: Завдяки спільним зусиллям держави, області й громади відтепер маємо чудовий дошкільний заклад у Станишівці, – Віталій Бунечко Велике будівництво на Житомирщині: Завдяки програмі Президента в Олевській громаді буде відремонтовано одну з основних дорожніх артерій області, – Віталій Бунечко COVID-19: від початку вакцинальної кампанії в Житомирській області щеплено 358 379 осіб Вакцинація проти COVID-19: 118 786 людей щеплено в Україні за добу 15 вересня