Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

Сьогодні Людмила Димидюк вітала трудовий колектив Бердичівського лісгоспу з прийдешнім Днем працівника лісу

17.09.2021
Сьогодні Людмила Димидюк вітала трудовий колектив Бердичівського лісгоспу з прийдешнім Днем працівника лісу

Щорічно у третю неділю вересня відзначають своє професійне свято працівники лісового господарства, лісової, деревообробної промисловості України - День працівника лісу. Напередодні свята у п’ятницю, 17 вересня, ДП «Бердичівське лісове господарство» приймало гостей, які пришли розділити з лісівниками їх радість. Приємно, що захід відвідали перший заступник начальника Житомирського ОУЛМГ Роман Ільїн, голова Бердичівської районної державної адміністрації Людмила Димидюк, голова Бердичівської районної ради Олександр Балянов та представники міської влади.

Під час свого виступу голова Бердичівської райдержадміністрації наголосила, що саме працівникам лісового господарства держава довірила один з найцінніших скарбів України — ліси. Адже ліс - це не лише чинник розвитку економіки чи екологічної безпеки. Ліс — це не лише паливо чи будівельний матеріал. Ліс – це ще і легені нашої країни, її душа.

«Сьогодні край важливо підтримати і виконати ініціативу Президента України Володимира Зеленського - екологічний проект «Зелена країна», який передбачає збереження та відтворення лісів, збільшення їх площі, удосконалення управління державними лісогосподарськими підприємствами, залучення громадськості до відновлення лісів. Наразі держава поставила перед нами амбітне завдання: протягом 10 років збільшити площу українських лісів на 1 млн. га, а це значить висадити 1 млрд. нових молодих дерев. До процесу заліснення вже залучені місцеві громади, лісгоспи району, визначені планові показники. Тож попереду у нас з вами багато роботи. Щиро впевнена, наші спільні зусилля допоможуть піднести лісову галузь України на належний високий рівень» - зазначила під час свого виступу Людмила Димидюк.

Директор ДП «Бердичівське лісове господарство» Олександр Мудревський, вітаючи трудовий колектив, у першу чергу, подякував їм за добросовісну роботу. Та озвучив основні вимоги, які сьогодні стоять перед підприємством: забезпечити усіх працівників фірмовим одягом та засобами пересування, і звісно, достойними заробітними платами. Цього року отримані результати та перевиконання планових показників дали можливість заохотити преміями ветеранів галузі, які перебувають на заслуженому відпочинку. Усі пенсіонери, які свого часу працювали в Бердичівському лісгоспі та пішли звідси на пенсію, отримали матеріальну підтримку з нагоди Дня працівника лісу. Почули присутні кілька приємних слів про свою роботу і від першого заступника начальника Житомирського ОУЛМГ Романа Ільїна.

Користуючись нагодою, Людмила Димидюк відзначила грамотами Бердичівської районної державної адміністрації тих працівників ДП «Бердичівське лісове господарство», які досягли особливих успіхів у роботі протягом року. Це провідний інженер-механік Ігор Грель, інженер з охорони праці Олег Беркута та інженер Тетяна Березівська. «Цього святкового дня дозвольте побажати Вам гарного настрою, творчої наснаги, і оптимізму, аби Дні ваші наповнювались успіхами і злетами, приємними хвилюваннями і радісними подіями» - привітала вона зі святом працівників лісової галузі Бердичівського району.


Велике будівництво на Житомирщині: Незабаром наші діти зможуть відвідувати сучасний центр розвитку, – жителі Новоборівської громади. ФОТОРЕПОРТАЖ Нафтогаз поставлятиме газ бюджетним установам за ціною 13,7 ГРН – без урахування ПДВ та транспортування. Ця ціна в рази нижча за наявні спотові ціни Велике будівництво на Житомирщині: як проходить реконструкція обласного онкологічного диспансеру. ФОТОРЕПОРТАЖ COVID-19: від початку вакцинальної кампанії в Житомирській області щеплено 440 801 особа Нафтогаз пропонує бюджетним установам середньострокові контракти із фіксованою ціною на газ Велике будівництво на Житомирщині: траса М-21 Виступовичі - Житомир - Могилів-Подільський. Кілометр 125. 08.10.21. ФОТО Які документи необхідні для поїздок між регіонами з 21 жовтня, – роз’яснює МОЗ. ІНФОГРАФІКА Велике будівництво на Житомирщині: триває реконструкція Новоборівського Центру розвитку дитини. ВІДЕО