Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний веб-сайт 

Швайківська громада відзначила День села

21.08.2018
Швайківська громада відзначила День села

У різних куточках Бердичівського району цими вихідними було святково. Мешканці сіл Маркуші та Половецьке відзначали День села, де на святкових заходах були представники Бердичівської райдержадміністрації.

День села, у неділю 19 серпня, відзначали і мешканці села Швайківка Бердичівського району.

Щиро їх вітали зі святом заступник голови Бердичівської райдержадміністрації Людмила Димидюк, голова районної ради Софія Томашевська, сільський голова села Райки Майя Семенюк, депутат районної ради Василь Любченко. Прибув на свято і голова Чуднівської районної адміністрації Петро Яригін. Гостей заходу господарі свята зустріли хлібом – сіллю, вручили запашний коровай.

За вагомі трудові досягнення та розвиток села, заступник голови райдержадміністрації вручила подяку сільському голові Тарасу Яригіну.

Цінні подарунки від спонсорів отримали матері - героїні Ніна Жирна, Ольга Агєєва, Галина Єфімова, Лідія Циплюк, Галина Рихліцька та Надія Сапонюк. Відзначили організатори й найстарішу жительку села – Людмилу Пендюр, яка нещодавно відсвяткувала 94-у річницю від дня свого народження.

Після теплих слів та побажань розпочалася концертна програма. Свято продовжилось цікавими, різноплановими виступами творчих колективів Будинку культури . Усі присутні отримали від побаченого позитивні емоції.

         У актовій залі Будинку культури діяла виставка майстринь народної творчості. Тут були представлені картини з бісеру. Господині завітали на свято села зі своїми запашними виробами – пирогами, та різноманітною випічкою.

Організатори свята потурбувалися про те, щоб на святі усім було затишно і весело. Для малечі передбачили розваги – батути, діяла виїзна торгівля, де кожен мав змогу придбати солодощі, морозиво та всілякі дрібнички – забавки.

 

Прес – служба райдержадміністрації