Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний веб-сайт 

Шляхи вирішення актуальних питань життєдіяльності району обговорили учасники оперативної наради, яку провів голова райдержадміністрації Петро Яригін

09.07.2019

SL749661.jpg

Участь у нараді взяли заступник голови РДА Сергій Адам’як, керівник апарату РДА Лариса Котнюк, керівники структурних підрозділів адміністрації, територіальних підрозділів району.

Під час наради проаналізовано хід виконання планових завдань з попередньої оперативної наради, обговорено фінансування галузей та наповнення районного бюджету.

Голова адміністрації особливу увагу звернув і на захисті прав та законних інтересів дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, а також на забезпеченості хворих необхідними медичними препаратами, акцентував увагу на програмі «Доступні ліки». Крім того на нараді розглянуто питання реабілітації дітей з інвалідністю. З даного питання доповіла заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Бердичівської РДА Тетяна Носадчук.

Начальник Бердичівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області Надія Пихир доповіла про стан справ по управлінню та наголосила на легалізації зайнятості та перерахунку пенсій.

Після детального розгляду порушених питань, голова райдержадміністрації дав доручення щодо вирішення порушених питань керівникам управлінь, відділів райдержадміністрації та територіальних підрозділів.