Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

Щотижневу оперативну нараду провів заступник голови районної державної адміністрації Сергій Адам’як

03.09.2019

        У понеділок, 02 вересня 2019 року, під головуванням заступника голови райдержадміністрації Сергія Адам’яка пройшла щотижнева оперативна нарада. Участь у нараді взяли голова Бердичівської районної ради Максим Самчик, заступник голови районної ради Софія Томашевська, начальники структурних підрозділів адміністрації, керівники служб, підприємств та організацій району.

       Сергій Адам’як привітав голову райради з обранням на посаду та розпочав роботу. Під час наради обговорили питання фінансування галузей господарства району, підвели підсумки оздоровчої кампанії та загострили увагу на підготовці об’єктів соціальної сфери до опалювального сезону, а саме заготівлю торфо – брикету та дров.

         Під особистий контроль заступника голови взято питання ремонту доріг. Про них доповів начальник відділу житлово – комунального господарства, інфраструктури та надзвичайних ситуацій Ярослав Соловей. Він повідомив, що наразі завершилися роботи по ремонту дороги Райки – Швайківка – Слободище та ремонтні роботи на автошляху Бердичів – Вчорайше, підходять до завершення роботи по ремонту дороги Бердичів – Іванопіль.

         Про старт нового навчального року розповіла начальник відділу освіти Оксана Деліу. Вона повідомила, що школи провели урочисті лінійки і цього року 73 першокласники Бердичівського району будуть навчатися за новою програмою - Нова українська школа. Комп’ютерним обладнанням, меблями забезпечено усі перші класи, облаштовано робоче місце вчителя.

         За підсумками наради заступник голови райдержадміністрації дав відповідні протокольні доручення.

 

Прес – служба райдержадміністрації