Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

Щорічну доповідь Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини презентували для працівників органів влади і громадськості

16.10.2019
Щорічну доповідь Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини презентували  для працівників органів влади і громадськості

         Регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Житомирській області Олена Коваленко, 11 жовтня 2019 року, презентувала щорічну доповідь про стан додержання та захисту прав і свобод людини і громадянина в Україні за 2018 рік для працівників місцевих органів державної влади, органів місцевого самоврядування та представників громадських об’єднань.

         У ході зустрічі регіональний координатор наголосила на актуальних проблемах у сфері дотримання прав і свобод людини і громадянина та презентувала результати діяльності Уповноваженого за 2018 рік. Олена Коваленко акцентувала увагу присутніх на інформації з питань дотримання прав наступних категорій осіб: пенсіонери, діти, військовослужбовці, поліцейські, особи з інвалідністю.

       Під час просвітницького заходу активно обговорили питання стосовно дотримання соціальних, економічних прав громадян в умовах децентралізації, прав внутрішньо переміщених осіб, реалізацію національного превентивного механізму, а також особливо звернено увагу на проблеми дискримінації в українському суспільстві.

         Після доповіді регіонального координатора взаємодії з громадськістю Уповноваженого ВРУ з прав людини Олени Коваленко, учасники заходу мали змогу вільно поспілкуватися, поставити запитання та обговорити їх.

IMG-86dc2178ec03deba945a7ad7d17234aa-V.jpg