Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний веб-сайт 

Шану тим, хто вкладає часточку душі в роботу з незахищеними верствами населення, віддали на Бердичівщині, відзначаючи День працівника соціальної сфери

02.11.2018
Шану тим, хто вкладає часточку душі в роботу з незахищеними верствами населення, віддали на Бердичівщині, відзначаючи День працівника соціальної сфери

Сьогодні, 1 листопада, у малій залі Бердичівської райдержадміністрації пройшли урочисті заходи з нагоди Дня працівника соціальної сфери. Безпосередньо від районної влади отримали привітання близько 50 представників соціальних служб району.

З нагоди відзначення професійного свята у залі зібралися представники служб, які реалізовують соціальну політику Президента та Уряду в Бердичівському районі – управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації, територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Бердичівського району, Бердичівського міськрайонного центру зайнятості населення, Бердичівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області, Бердичівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Житомирській області, районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, служби у справах дітей та відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації.

Привітали тих, хто своїм милосердям надає підтримку й допомогу тисячам людей, які потребують соціальних послуг, голова Бердичівської райдержадміністрації Петро Яригін, голова Бердичівської районної ради Софія Томашевська. Керівники району висловили вдячність людям, які щоденно творять добрі справи та нагородили кращих з кращих у соціальній сфері грамотами та подяками.

Під час урочистостей згадували слова Івана Франка про те, що життя людини до тих пір має цінність, поки людина може допомагати іншим. Ці рядки стосуються і професійної діяльності соціальних працівників. Їхня невтомна щодення праця важлива. Вона скромна і не завжди помітна, але сповнена душевного тепла.

Не залишив поза увагою самовіддану працю соціальних працівників народний депутат України Олександр Ревега. Він передав винуватцям заходу пригощення - шампанське та солодощі.

Слова вдячності за роботу своїм колегам висловив директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Бердичівського району Валерій Сороченко. Він також відзначив грамотами і грошовою премією своїх підлеглих.

Окрім офіційних вітань від керівництва району,від народного депутата, соціальні працівники отримали в подарунок вітання від артистів районного Центру культури і дозвілля. Своїми виступами їх привітали художні колективи та аматори сцени.

 

Прес – служба райдержадміністрації