Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний веб-сайт 

Розглядалися питання призначення житлової субсидії і соціальної державної допомоги малозабезпеченим сім’ям

08.11.2019

SL740412.jpg SL740413.jpg

Сьогодні, 08 листопада 2019 року, заступник голови Бердичівської райдержадміністрації, голова комісії Сергій Адам’як провів засідання комісії по розгляду питань, пов’язаних із призначенням усіх видів соціальної допомоги та надання пільг окремим категоріям громадян.

На розгляд комісії було винесено ряд важливих питань. Серед них про призначення субсидії на житлово-комунальні послуги,  тверде паливо та скраплений газ.

Розглядались членами комісії і заяви громадян з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим родинам.

За результатами розглянутих заяв, комісія ухвалила відповідні рішення.

 

Президент підписав закон щодо захисту інтелектуальної власності під час переміщення товарів через митний кордон України Володимир Зеленський підписав указ про невідкладні заходи з проведення реформ, спрямованих на стимулювання економічного зростання та зміцнення держави Володимир Зеленський своїм указом cтворив Раду з питань свободи слова та захисту журналістів Володимир Зеленський поставив завдання у сфері охорони здоров’я, соціальної політики, освіти та культури Володимир Зеленський став першим клієнтом соціального офісу «Мультицентр» у Маріуполі Президент за кермом автомобіля перевірив відремонтовану ділянку траси Бориспіль – Дніпро – Запоріжжя – Маріуполь Володимир Зеленський закликав інвесторів «не проспати» Україну Олена Зеленська ознайомилася з організацією шкільного харчування в Японії