Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

Робоча поїздка до Ружинської РДА

01.03.2021
Робоча поїздка до Ружинської РДА

26 лютого, голова Бердичівської райдержадміністрації Людмила Димидюк, начальник управління соціального захисту Бердичівської райдержадміністрації Валентина Логвінчук та начальник служби у справах дітей Бердичівської райдержадміністрації Олександр Хоренко з робочою поїздкою відвідали Ружинську райдержадміністрацію.

Під час зустрічі з головою Ружинської райдержадміністрації Юрієм Куликом було обговорено питання з організації роботи віддалених робочих місць служби у справах дітей, архівного відділу, управління соціального захисту населення. Також було запрошено Людмилу Біляк голову Ружинської територіальної громади, яка охарактеризувала сучасний стан освіти, медицини, автошляхів, підключення програмного комплексу «Соціальна громада» в громаді. До того ж ознайомились з проведенням ремонтних робіт в приміщенні, де буде розміщено ЦНАП Ружинської територіальної громади .

Крім того представники Бердичівської райдержадміністрації завітали до Вчорайшенської сільської ради та обговорили з головою територіальної громади Олександром Черешнюком питання звернення жителів с. Бистріївка Вчорайшенської сільської ради з приводу закриття школи, роботи ЦНАПу, стану підключення програмного комплексу «Соціальна громада» та роботи Служби у справах дітей.

Сподіваємося на подальшу співпрацю голів територіальних громад з Бердичівською райдержадміністрацією і надалі. IMG_5612.jpg
IMG_5617.jpg
 IMG_5632.jpg
IMG_5641.jpg
IMG_5583.jpg
IMG_5590.jpg