Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

Робоча група з питань детінізації доходів та відносин повідомляє

27.07.2021
Робоча група з питань детінізації доходів та відносин повідомляє

26 липня 2021 року члени робочої групи з питань детінізації доходів та відносин у сфері зайнятості населення провели обстеження  суб’єктів господарювання м. Бердичева. Спеціалісти Пенсійного фонду, Бердичівської районної державної адміністрації, Управління Держпраці у Житомирській області провели роз’яснювальну роботу по питаннях трудового та пенсійного законодавства з 6 фізичними особами-підприємцями та перевірили оформлення трудових відносин в закладах торгівлі та кафе.

Мета заходу- привернути увагу населення Бердичівського району  до проблем нелегальної зайнятості та ризиків неоформлених трудових відносин.

Закликаю жителів Житомирщини щепитися проти COVID-19, адже вакцинація є ефективним захистом проти хвороби, — Наталія Остапченко під час брифінгу. ВІДЕО За минулу добу 02 грудня в Житомирській області проти COVID-19 щеплено більше 5 тисяч осіб Великебудівництво на Житомирщині: триває реконструкція мосту через річку Лісна в селі Барашівка Програму «єПідтримка» буде розширено – українці зможуть витратити 1000 грн за вакцинацію на придбання книжок Людям, які живуть з ВІЛ: як захиститись від COVID-19 Децентралізація: бюджети громад. Парламент прийняв в цілому законопроєкт №5600 Вакцини проти COVID-19 критично важливі для стримування пандемії у поєднанні з застережними заходами, – Наталія Остапченко під час брифінгу. ВІДЕО На Житомирщині тривають перевірки дотримання карантинних норм «червоного» рівня епіднебезпеки