Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

Робоча група з питань детінізації доходів та відносин повідомляє

27.07.2021
Робоча група з питань детінізації доходів та відносин повідомляє

26 липня 2021 року члени робочої групи з питань детінізації доходів та відносин у сфері зайнятості населення провели обстеження  суб’єктів господарювання м. Бердичева. Спеціалісти Пенсійного фонду, Бердичівської районної державної адміністрації, Управління Держпраці у Житомирській області провели роз’яснювальну роботу по питаннях трудового та пенсійного законодавства з 6 фізичними особами-підприємцями та перевірили оформлення трудових відносин в закладах торгівлі та кафе.

Мета заходу- привернути увагу населення Бердичівського району  до проблем нелегальної зайнятості та ризиків неоформлених трудових відносин.

Велике будівництво на Житомирщині: Незабаром наші діти зможуть відвідувати сучасний центр розвитку, – жителі Новоборівської громади. ФОТОРЕПОРТАЖ Нафтогаз поставлятиме газ бюджетним установам за ціною 13,7 ГРН – без урахування ПДВ та транспортування. Ця ціна в рази нижча за наявні спотові ціни Велике будівництво на Житомирщині: як проходить реконструкція обласного онкологічного диспансеру. ФОТОРЕПОРТАЖ COVID-19: від початку вакцинальної кампанії в Житомирській області щеплено 440 801 особа Нафтогаз пропонує бюджетним установам середньострокові контракти із фіксованою ціною на газ Велике будівництво на Житомирщині: траса М-21 Виступовичі - Житомир - Могилів-Подільський. Кілометр 125. 08.10.21. ФОТО Які документи необхідні для поїздок між регіонами з 21 жовтня, – роз’яснює МОЗ. ІНФОГРАФІКА Велике будівництво на Житомирщині: триває реконструкція Новоборівського Центру розвитку дитини. ВІДЕО