Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

Рейській школі – 40 років! Привітати навчальний заклад зі святом приїхали керівники Бердичівського району

08.10.2021
Рейській школі – 40 років! Привітати навчальний заклад зі святом приїхали керівники Бердичівського району

Пройшло рівно сорок років з того часу, як відкрила свої двері для школярів Рейська школа. За цей час навчальний заклад встиг пройти довгий і тернистий шлях, щоб сьогодні стати одним з кращих у Бердичівському районі. Вітати школу та її працівників з ювілеєм прийшли такі поважні гості, як голова Бердичівської районної державної адміністрації Людмила Димидюк, голова Бердичівської районної ради Олександр Балянов, заступник голови районної ради Володимир Діхтяр, депутат Житомирської обласної ради Людмила Кицак, Гришковецький селищний голова Ірена Лісова, екс-голова Бердичівської районної державної адміністрації Геннадій Галецький та багато інших.

Усі виступаючі, у першу чергу, відзначили нестримну енергію директора Рейської школи ВалентиниКупчин, яка і сама не стоїть на місці, і заохочує всіх допомогти навчальному закладу покращити його матеріально-технічну базу. Це високо цінують як школярі, так і їх батьки, адже бачать: школа – у надійних руках. Те ж саме підтвердила і депутат Житомирської обласної ради Людмила Кицак.

Вона передала вітання педагогічному та учнівському колективам від народного депутата Богдана Кицака. Та розповіла, що саме з цієї школи розпочалося її знайомство з закладами освіти Бердичівського району у якості депутата обласної ради. З того часу завдяки спільній роботі при підтримці з боку селищної ради вдалося залучити кошти з обласного та державного бюджету на потреби навчального закладу. Також Людмила Кицак виконана приємну місію та вручила Подяку Міністерства освіти і науки України вчителю інформатики Рейської школи Сергію Трохимчуку.

Щиро привітало освітянську родину Рейської загальноосвітньої школи з 40-річчям керівництво Бердичівського району. «Дуже приємно бути присутній сьогодні на вашому святковому заході. Рейська школа завжди була однією з кращих у Бердичівському районі. За неї завжди було спокійно, адже тут найкращий директор і найкращий колектив, де панують взаємопорозуміння та професіоналізм. Мені надзвичайно приємно, що школа постійно розвивається у синергії директора школи, педагогічного колективу та представників влади. Ваша невтомна праця на розвиток навчального закладу оцінена належним чином, адже її одразу видно. 40 років - це не вік, попереду ще дуже багато роботи і можливостей. Бажаю, щоб у стінах цієї школи ніколи не згасала творча наснага у вчителів, а ваші учні досягали високих результатів» - зазначила під час свого виступу голова Бердичівської районної державної адміністрації Людмила Димидюк.

Користуючись нагодою, вона у черговий раз закликати усіх вакцинуватися. Наголосивши що вакцинація наразі це єдиний дієвий механізм, щоб зупинити поширення епідемії коронавірусу та врятувати своє життя і життя своїх близьких. Разом з Олександром Баляновим та Володимиром Діхтярем голова Бердичівської районної державної адміністрації передали подарунки Рейській школі: комплект книжок для шкільної бібліотеки та набір м’ячів.


Закликаю жителів Житомирщини щепитися проти COVID-19, адже вакцинація є ефективним захистом проти хвороби, — Наталія Остапченко під час брифінгу. ВІДЕО За минулу добу 02 грудня в Житомирській області проти COVID-19 щеплено більше 5 тисяч осіб Великебудівництво на Житомирщині: триває реконструкція мосту через річку Лісна в селі Барашівка Програму «єПідтримка» буде розширено – українці зможуть витратити 1000 грн за вакцинацію на придбання книжок Людям, які живуть з ВІЛ: як захиститись від COVID-19 Децентралізація: бюджети громад. Парламент прийняв в цілому законопроєкт №5600 Вакцини проти COVID-19 критично важливі для стримування пандемії у поєднанні з застережними заходами, – Наталія Остапченко під час брифінгу. ВІДЕО На Житомирщині тривають перевірки дотримання карантинних норм «червоного» рівня епіднебезпеки