Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

Районна комісія перевірила готовність закладів освіти до нового навчального року

21.08.2020
Районна комісія перевірила готовність закладів освіти до нового навчального року

        20-21 серпня 2020 року відбувся об’їзд закладів освіти Бердичівського району. Перевірено готовність 7 закладів загальної середньої освіти та 5 закладів дошкільної освіти, перевірку здійснювали голова Бердичівської РДА Л.В. Димидюк, голова Бердичівської районної ради М.Ю. Самчик, завідувач сектору освіти Бердичівської РДА О.В. Деліу, начальник Бердичівського районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Жимтомирській областв В.М. Биков, головний спеціаліст Бердичівського МРВ УДСНС В Житомирській області О.І. Охрімець.

       В ході перевірки встановлено, що в усіх закладах освіти проведено поточний ремонт, здійснено технічний огляд та перезарядку вогнегасників, встановлено очистку води ( Романівський ЗЗСО, Скраглівський ЗЗСО, Озадівський ЗЗСО), проводяться заходи згідно рекомендацій МОЗ і МОН України щодо безпечного освітнього простору.

       З 1 вересня 2020 року заклади освіти будуть працювати по-новому:

-         заняття за класною системою;

-         розклад дзвінків різний для різних класів;

-         графік харчування у 3-4 етапи.

         У всіх закладах освіти обладнані куточки дезінфекції рук, урни для утилізації використаних рукавичок та масок, розроблено пам’ятки і алгоритм дій під час перерв, створено місця проведення уроків на свіжому повітрі. Котельні підготовлено до роботи у осінньо-зимовий період 2020-2021 н.р., частково завезено дрова.

         Проводиться впровадження Концепції «Нова українська школа» 1-3 класи ЗЗСО забезпечені одномісними партами, дидактичними матеріалами, засобами для навчання, комп’ютерним обладнанням. У школах, де введена інклюзивна освіта (Скраглівський ЗЗСО, Озадівський ЗЗСО, Бистрицький ЗЗСО), створено ресурсні кімнати для занять з дітьми з особливими освітніми потребами. Усі харчоблоки забезпечені необхідним обладнанням та посудом. У Скраглівському ЗЗСО впроваджену систему харчування НАССР.

         Комісія встановила, що всі заклади освіти готові до початку 2020-2021 навчального року. Рекомендації і недоліки виявлені під час перевірки будуть усунені до 01 вересня 2020 року. Під час об'їзду голова Бердичівської райдержадміністрації Людмила Димидюк вручила вчителям історії книгу «Історія Бердичівського району» для використання на уроках і позакласній роботі, з метою ознайомлення дітей з історією Бердичівського району.

       Ми вдячні адміністраціям закладів освіти, їх колективам, батьківській громаді, спонсорам за підготовку ЗЗСО і ЗДО до нового 2020-2021 навчального року.

 MyCollages 1 .jpg

 MyCollages2.jpgMyCollages 3.jpg

MyCollages 4 .jpg

MyCollages 5.jpg

MyCollages6 .jpg

MyCollages7 .jpg