Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний веб-сайт 

Пройшли комісія та засідання робочої групи з легалізації трудових відносин та детінізації заробітної плати

10.12.2018

        

Одним із вагомих напрямків діяльності органу виконавчої влади та місцевого самоврядування є належний захист трудових прав працівників, легалізація трудових відносин, та детінізація заробітної плати.

Саме тому, при Бердичівській райдержадміністрації відбулося спільне засідання районної робочої групи з питань детінізації доходів та відносин у сфері зайнятості населення та засідання районної комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

Головуючим під час засідання був голова комісії, голова райдержадміністрації Петро Яригін. Ознайомивши присутніх з порядком денним, визначивши план роботи комісії і робочої групи він наголосив: «Сьогодні всі працюючі громадяни, а особливо молодь і люди середнього віку повинні зрозуміти, що від того, як вони сплачують внески сьогодні, залежить їхнє «завтра», їхній майбутній соціальний захист, їхня пенсія».

На розгляд комісії було винесено 4 питання. Всі питання були розглянуті, доповідачі донесли усю необхідну інформацію до членів робочої групи і комісії. Зокрема, говорили про врегулювання питання щодо сплати ЄСВ для зарахування страхового стажу для оформлення пенсії ФОП, які не припинили підприємницьку діяльність згідно законодавства, але не мали доходу протягом звітного періоду.

На засідання були запрошені керівники підприємств, які здійснили виплати заробітної плати на рівні менше мінімального розміру, а також керівників підприємств, де чисельність осіб, що виконують роботу за цивільно - правовим договором більша, ніж чисельність штатних працівників.

Також одним із питань порядку денного було виконання плану заходів з питань детінізації доходів громадян та зайнятості населення за січень – листопад 2018 року. Доповідачем з даного питання була начальник відділу з питань праці та соціально – трудових відносин управління праці та соціального захисту, секретар групи Ніна Андрійковець .

Члени комісії взяли до відома інформацію про виконання плану та обговорили проект плану заходів з питань детінізації доходів громадян та зайнятості населення на 2019 рік, а також затвердили плани роботи районної комісії та робочої групи на 2019 рік.

За результатами засідання, органи державної влади та місцевого самоврядування отримали доручення активізувати роботу щодо легалізації неформальної зайнятості та детінізації заробітної плати.

Прес – служба райдержадміністрації