Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

Продовжуються семінари-навчання в Бердичівському міському центрі зайнятості

25.06.2021
Продовжуються семінари-навчання в Бердичівському міському центрі зайнятості

24 червня 2021 року в Бердичівському міському центрі зайнятості відбувся семінар з роботодавцями Бердичівського району за участю спеціалістів відділу агропромислового розвитку, економіки Бердичівської РДА, Пенсійного фонду, міського центру зайнятості. Спеціалісти надали інформацію про ведення електронних трудових книжок, перехід на електронні лікарняні листки, реєстрацію колективних договорів, зміни в трудовому законодавстві, надання послуг центром зайнятості.

Особливу увагу приділено питанням легального працевлаштування найманих працівників, укладання трудових договорів згідно законодавства та штрафних санкцій за незадекларовану працю.

На Житомирщині тарифи на тепло підвищуватися не будуть, – Наталія Остапченко. ВІДЕО COVID-19: від початку вакцинальної кампанії в Житомирській області щеплено 362 256 осіб Вакцинація проти COVID-19: 122 906 людей щеплено в Україні за добу 16 вересня На Житомирщині в рамках програми Президента «#ЗдороваУкраїна» запроваджено проведення тренувальних вправ серед широких верств населення Велике будівництво на Житомирщині: Завдяки спільним зусиллям держави, області й громади відтепер маємо чудовий дошкільний заклад у Станишівці, – Віталій Бунечко Велике будівництво на Житомирщині: Завдяки програмі Президента в Олевській громаді буде відремонтовано одну з основних дорожніх артерій області, – Віталій Бунечко COVID-19: від початку вакцинальної кампанії в Житомирській області щеплено 358 379 осіб Вакцинація проти COVID-19: 118 786 людей щеплено в Україні за добу 15 вересня