Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

Про впровадження роботи з аграрними розписками в аграрному секторі економіки говорили під час семінару – тренінгу в Бердичівській райдержадміністрації

08.02.2019

Сьогодні, 8 лютого, фермери району мали змогу бути учасниками семінару – тренінгу «Управління фінансами сільськогосподарських підприємств», який проводився в рамках проекту «Аграрні розписки».

Наразі, Житомирщина вже майже рік працює у напрямку налагодження ефективної роботи з аграрними розписками. Відповідні семінари та тренінги проводилися у районах області, сьогодні ж фермерам доносять інформацію про впровадження аграрних розписок в аграрному секторі економіки області, як нового інструменту доступу аграріїв до фінансових та матеріально – технічних ресурсів, цим самим переслідуючи мету допомогти фермерам отримати фінансування для розвитку їхнього бізнесу, ознайомити їх із концепціями фінансів в аграрному підприємстві та вимогами у зв’язку з залученням коштів.

Програмою тренінгу передбачалося розгляд можливостей залучення фінансування, аналіз фінансових показників господарства, управління рухом грошових потоків, управління ризиками та багато іншого. Учасники семінару мали змогу ознайомитися з наглядними матеріалами, переглянути тематичну презентацію, дискутувати, ставити питання та отримувати кваліфіковані відповіді.

 

Прес – служба райдержадміністрації