Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний веб-сайт 

Про результат проведення перевірки перевезень пільгової категорії населення на маршрутах Бердичівського району говорили під час засідання робочої групи

02.08.2018
Про результат проведення перевірки перевезень пільгової категорії населення на маршрутах Бердичівського району говорили під час засідання робочої групи

      Відбулося засідання робочої групи з питань проведення обстежень, перевірки перевезень пільгової категорії населення на маршрутах району та визначення коефіцієнту співвідношення платних та безплатних перевезень пільговиків. Участь у ньому взяли заступник голови райдержадміністрації, голова робочої групи Людмила Димидюк та члени робочої групи.

      Обговорювалося питання аналізу проведення обстеження та перевірки перевезень пільгової категорії населення на маршрутах району, яке проводилося з 09 по 15 липня поточного року та визначення коефіцієнту співвідношення платних та безплатних перевезень пільговиків.

Людмила Димидюк підвела підсумки проведення перевірки перевезень пільгової категорії населення і зазначила, що всі структурні підрозділи, які були задіяні у проведенні перевірки, надали повну та достовірну інформацію.

      Начальник відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення УПСЗН Олена Башук розповіла про результати проведення перевірки. Відмітила, що нарікань та порушень за період проведення перевірки не виявлено.

      Довідково: Автоперевізником ТОВ «Бердичівське АТП 11837» перевезення пільгової категорії громадян району здійснюється у відповідності до прийнятої районної Програми забезпечення пільгами окремих категорій громадян на 2018 рік.

 

Прес – служба райдержадміністрації