Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

Про проведену роботу з питань легалізації зайнятості населення Бердичівського району за 9 місяців 2021 року.

27.09.2021
Про проведену роботу з питань легалізації зайнятості населення Бердичівського району за 9 місяців 2021 року.

Згідно Плану спільних заходів з питань детінізації доходів громадян та зайнятості населення на 2021 рік налагоджена співпраця Бердичівської районної державної адміністрації з Управлінням Держпраці у Житомирській області, Бердичівським міським центром зайнятості, Бердичівською ДПІ ГУДПС у Житомирській області та Головним управлінням ПФУ в Житомирській області.

З початку року спільно проведено 13 інформаційних заходів з 201 роботодавцем та 1 інформаційно-роз’яснювальний захід з 25 мешканцями району під назвою «Захисти себе - працюй легально».

З початку року головними інспекторами Управління Держпраці здійснено 16 інспекційних відвідувань та заходів державного контролю, виявлено 36 неоформлених працівників, яких оперативно працевлаштовано. Спеціаліст відділу агропромислового розвитку, економіки Бердичівської РДА взяв участь у 10  інспекційних відвідуваннях та заходах державного контролю, в результаті працевлаштовано 19 працівників. Робочою групою з питань детінізації доходів та відносин у сфері зайнятості населення здійснено 33 обстеження 126 суб’єктів господарювання Бердичівського району по питаннях оформлення трудових відносин. Проведено 3 засідання робочої групи та 4  наради членів робочої групи. На сайті Бердичівської РДА розміщено 33 інформаційні статті по питаннях трудового законодавства.

В черговий раз звертаємо увагу роботодавців на недопущення використання незадекларованої праці.

Згідно статті 24 КЗпП України працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу, та повідомлення центрального органу виконавчої влади з питань забезпечення формування та реалізації державної політики з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування про прийняття працівника на роботу в порядку, встановленому КМУ.          

«Голос жінок і лідерство – Україна»: на Житомирщині впроваджується проєкт гендерного аудиту доступності ЦНАПів Велике будівництво на Житомирщині: у березні цього року розпочнеться реконструкція житомирського аеропорту Тільки вакцинація може вберегти від важкого перебігу коронавірусної хвороби, – Наталія Остапченко під час брифінгу. ВІДЕО Вакцинація проти COVID-19: станом на 27 січня бустерну дозу отримало більше 6 500 жителів Житомирщини Станом на 27 січня в Житомирській області проти COVID-19 щеплено 900 157 осіб Василь Лозинський: Впровадження енергетичного менеджменту сприятиме підвищенню енергоефективності в громадах В Україні змінили можливі схеми міксування вакцин від COVID-19 різного типу для першої, другої та наступних доз. ІНФОГРАФІКА Велике будівництво на Житомирщині: жителі Романівської громади користуються новим відремонтованим автошляхом