Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний веб-сайт 

Про пожежну безпеку, якісну питну воду та імунізацію від кору говорили під час чергового засідання комісії ТЕБ і НС

07.08.2019
Про пожежну безпеку, якісну питну воду та імунізацію від кору говорили під час чергового засідання комісії ТЕБ і НС

Заступник голови Бердичівської райдержадміністрації Сергій Адам’як провів чергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Порядком денним засідання було передбачено розгляд п’яти питань.

Членами комісії обговорено питання протипожежного водопостачання в районі; стан забезпечення населення якісною та безпечною для здоров’я питною водою; стан утримання складів заборонених і непридатних до використання пестицидів.

Розглянуто також заходи щодо забезпечення протипожежного захисту об’єктів освіти, культури, охорони здоров’я та об’єктів соціального захисту району.Також проаналізовано додаткові заходи імунізації від кору.

За результатами засідання прийнято відповідні рішення та надано ряд доручень.

Президент обговорив з народними депутатами питання реформи децентралізації Володимир Зеленський і Джастін Трюдо домовилися про подальші спільні дії у зв’язку з авіакатастрофою в Ірані Володимир Зеленський підписав закон щодо вдосконалення вищої освіти Президент України: Наполягаємо на офіційних вибаченнях Ірану за збиття літака МАУ, проведенні розслідування та поверненні тіл загиблих Звернення Президента України Володимира Зеленського у зв’язку з катастрофою пасажирського літака української авіакомпанії в Ірані 8 січня Президент України: Наш пріоритет – встановлення істини та відповідальних за катастрофу літака МАУ в Тегерані Олексій Гончарук: Ми створюємо платформу для полегшення контакту роботодавця та потенційних працівників Президент: Дефлімпійці подарували відчуття перемоги всій Україні