Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

Про пожежну безпеку, якісну питну воду та імунізацію від кору говорили під час чергового засідання комісії ТЕБ і НС

07.08.2019
Про пожежну безпеку, якісну питну воду та імунізацію від кору говорили під час чергового засідання комісії ТЕБ і НС

Заступник голови Бердичівської райдержадміністрації Сергій Адам’як провів чергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Порядком денним засідання було передбачено розгляд п’яти питань.

Членами комісії обговорено питання протипожежного водопостачання в районі; стан забезпечення населення якісною та безпечною для здоров’я питною водою; стан утримання складів заборонених і непридатних до використання пестицидів.

Розглянуто також заходи щодо забезпечення протипожежного захисту об’єктів освіти, культури, охорони здоров’я та об’єктів соціального захисту району.Також проаналізовано додаткові заходи імунізації від кору.

За результатами засідання прийнято відповідні рішення та надано ряд доручень.

Система електронного декларування в Україні буде працювати – Володимир Зеленський на терміновому засіданні РНБО Децентралізація: завершилося експертне обговорення законопроєкту про місцеві державні адміністрації Велике Будівництво: у Мінрегіоні обговорили можливість створення мережі Музеїв науки в регіонах Олексій Чернишов: Мінрегіон оголосив пріоритетні напрямки «Великого будівництва» на наступний рік Послання Президента України Володимира Зеленського до Верховної Ради про внутрішнє і зовнішнє становище України У Мінрегіоні обговорили пріоритетні кроки щодо просування децентралізації до кінця 2020 року Велике будівництво: реалізація проєкту «Дороги та робота» триває. Долучайтеся! Ми повертаємо землю людям, – Президент підписав Указ щодо передачі сільгоспземель з державної до комунальної власності