Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

Про плани на поточний тиждень говорили під час оперативної наради

23.09.2019

SL740158.jpg SL740168.jpg

Сьогодні, 23 вересня 2019 року, відбулася оперативна нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації.

На початку наради військовий комісар Андрій Беспалов повідомив присутніх про проведення військових навчань з територіальної оборони, які проходитимуть в адмінбудівлі та на прилеглій території.

Голова районної ради Максим Самчик повідомив присутніх про проведення позачергової сесії районної ради та звернувся з пропозицією провести найближчим часом зустріч з аграріями і обговорити питання мораторію на продаж землі.

Про стан справ по галузям поінформували керівники структурних підрозділів. Так, до опалювального сезону готові 100% медичних закладів первинної ланки, планово проводиться заготівля палива в ЦРЛ. Заклади освіти функціонують у звичайному режимі. Керівники структурних підрозділів попередньо подали свої пропозиції на розгляд позачергової сесії.

Децентралізація: завершилося експертне обговорення законопроєкту про місцеві державні адміністрації Велике Будівництво: у Мінрегіоні обговорили можливість створення мережі Музеїв науки в регіонах Олексій Чернишов: Мінрегіон оголосив пріоритетні напрямки «Великого будівництва» на наступний рік Послання Президента України Володимира Зеленського до Верховної Ради про внутрішнє і зовнішнє становище України У Мінрегіоні обговорили пріоритетні кроки щодо просування децентралізації до кінця 2020 року Велике будівництво: реалізація проєкту «Дороги та робота» триває. Долучайтеся! Ми повертаємо землю людям, – Президент підписав Указ щодо передачі сільгоспземель з державної до комунальної власності Олексій Чернишов: «Будівельна готовність об’єктів «Великого будівництва» складає 84 відсотки»