Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

ПРИВІТАННЯ З НАГОДИ ДНЯ СЛУЖБИ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ

25.03.2020
ПРИВІТАННЯ З НАГОДИ ДНЯ СЛУЖБИ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ

 

                 Шановні працівники та ветерани Служби Безпеки України!

Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем працівників Служби безпеки України!

Своєю працею Ви забезпечуєте захист державного суверенітету, конституційного ладу, економічного, науково-технічного, оборонного потенціалу України.

Відповідаючи на вимоги часу та в умовах війни, ваша професійна діяльність має особливе значення, адже вимагає максимальної віддачі, мужності та відданості обраній професії.

Впевнена, що патріотизм, відданість обраній справі та принципова державницька позиція кожного співробітника, як людини із високим почуттям громадського обов’язку, стануть запорукою розквіту та процвітання України під мирним небом.

Тож у день професійного свята бажаю міцного здоров’я, витримки та мужності. Нехай на нелегкій професійній ниві супроводжують натхнення та удача, злагоди та благополуччя вам та вашим родинам, миру нам та нашій рідній Україні.

 

З повагою, голова Бердичівської райдержадміністрації Людмила Димидюк.

Система електронного декларування в Україні буде працювати – Володимир Зеленський на терміновому засіданні РНБО Децентралізація: завершилося експертне обговорення законопроєкту про місцеві державні адміністрації Велике Будівництво: у Мінрегіоні обговорили можливість створення мережі Музеїв науки в регіонах Олексій Чернишов: Мінрегіон оголосив пріоритетні напрямки «Великого будівництва» на наступний рік Послання Президента України Володимира Зеленського до Верховної Ради про внутрішнє і зовнішнє становище України У Мінрегіоні обговорили пріоритетні кроки щодо просування децентралізації до кінця 2020 року Велике будівництво: реалізація проєкту «Дороги та робота» триває. Долучайтеся! Ми повертаємо землю людям, – Президент підписав Указ щодо передачі сільгоспземель з державної до комунальної власності