Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

Привітання з нагоди Дня сільського господарства

13.11.2020
Привітання з нагоди Дня сільського господарства

          Шановні трудівники села, працівники та ветерани агропромислового комплексу Бердичівщини! Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята!

Це свято об’єднує всіх, хто живе і працює на землі, хто не покладаючи рук, не дивлячись на численні труднощі, працює в тваринництві, займається розведенням і вирощуванням худоби, посівами, рослинництвом, це свято механізаторів, переробників сільгосппродукції та управлінців галузі.

Сьогодні хочеться сказати добрі слова людям, які своєю працею вирішують важливі завдання, а саме зміцнюють продовольчу безпеки країни, підвищують конкурентоспроможность сільськогосподарської продукції на світовому ринку, задля зміцнення економіки нашої держави. Від результатів вашої праці багато в чому залежить життєвий рівень, здоров’я і добробут наших громадян.

Праця на землі в усі часи була нелегкою, але життєво необхідною. Трудівників села завжди відрізняли дбайливе ставлення до землі і її багатств, мудрість і терпіння, життєстійкість і працьовитість.

Вітаю Вас з наступаючим Днем працівника сільського господарства.

Прийміть найкращі слова вдячності і подяки за вашу важку, але таку необхідну, творчу працю, за ваш професіоналізм і терпіння, за любов до землі. Від усієї душі бажаю всім працівникам і ветеранам сільського господарства міцного здоров’я, щастя, благополуччя, достатку. Нехай рідше втручається у ваші плани нестабільна погода, нехай більше буде в житті приводів для радості і гордості за результати своєї праці, а Бердичівська земля щедро колоситься пшеницею, засівається добром, береже і шанує свій найбільший скарб – людину – трудівника.

З повагою,

                                                             голова Бердичівської райдержадміністрації Людмила ДИМИДЮК

 fermery20.png