Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

Вітання з нагоди Дня працівника державної податкової служби України!

02.07.2020
Вітання  з нагоди Дня працівника державної податкової служби України!

 Шановні працівники податкової служби Бердичівщини!

  Прийміть щирі вітання з нагоди Вашого професійного свята – Дня працівника державної податкової служби України!  Професія, якій Ви присвятили своє життя – одна з найнеобхідніших в нашому суспільстві. Адже саме Ви, забезпечуєте значну частину надходження коштів до районного та місцевих бюджетів, що дає можливість забезпечувати сталий соціально-економічний та культурний розвиток. Своєю працею Ви, сприяєте зміцненню фінансової дисципліни, поступовому наведенню порядку в розрахунках і платежах, утвердженню партнерських відносин з платниками податків, впровадженню сучасних ефективних методів господарювання, підвищенню добробуту наших громадян.

Від Вашої невичерпної енергії та наполегливості значною мірою залежить наповнення державної казни, вирішення тих важливих соціально-економічних завдань, які стоять сьогодні перед державою.

 Бажаю Вам і Вашим рідним міцного здоров’я, сімейного затишку та світлого майбутнього. Нехай доля буде прихильною до Вас, а високий професіоналізм працює на благо України, її сьогодення і майбутнього!

З повагою,

голова Бердичівської райдержадміністрації Людмила Димидюк