Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

Привітання голови Бердичівської РДА Людмили Димидюк з Новим 2022 роком

31.12.2021
Привітання голови Бердичівської РДА Людмили Димидюк з Новим 2022 роком

Шановні жителі Бердичівського району! Кожна родина напередодні Новорічних свят вірить, що Новий рік принесе позитивні зміни а зимові свята подарують те, чого найбільш бракує у повсякденному житті. Кожного разу ми входимо у Новий рік з новими сподіваннями: на добрі зміни, на краще життя для себе та своєї родини, на мир і злагоду в нашій країні.

Завершується 2021 рік. З різними почуттями та настроями ми проводжаємо його в історію, бо цей рік важко назвати легким. Для Бердичівського району і всієї України він був сповнений тривогами за майбутнє країни. Але разом з тим він дав можливість нам повірити у власні сили та почати розбудовувати Україну.  

Рік, що минає, сміливо можна назвати роком Великого будівництва. Адже у громадах Бердичівського району завдяки Програмі Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» успішно реалізується декілька масштабних проектів. Сьогодні добудовуються об’єкти, що роками стояли незавершеними. І це початок позитивних змін та зрушень у державі, на які ми так чекали.

На порозі 2022 рік, і я маю сподівання що Новий Рік буде благодатним для України і для кожного з нас, принесе благополуччя й впевненість у завтрашньому дні. Нехай незмінні духовні цінності нашого народу – мудрість, поміркованість, оптимізм та працьовитість стануть запорукою того, що ми гідно подолаємо всі труднощі та негаразди!  

Бажаю, щоб Новий Рік був багатим на цікаві плани та творчі успіхи, приніс із собою смак нових перемог та енергії для їх досягнення. Нехай ці зимові свята, як і всі наступні дні наступного року, будуть щедрими на любов і доброту, взаєморозуміння і повагу! А Різдвяна Зоря запалить у Ваших серцях вогонь віри, надії і впевненості у здійсненні найзаповітніших бажань.

З Новим Роком та Різдвом Христовим!

Голова Бердичівської районної державної адміністрації

Людмила ДИМИДЮК

«Голос жінок і лідерство – Україна»: на Житомирщині впроваджується проєкт гендерного аудиту доступності ЦНАПів Велике будівництво на Житомирщині: у березні цього року розпочнеться реконструкція житомирського аеропорту Тільки вакцинація може вберегти від важкого перебігу коронавірусної хвороби, – Наталія Остапченко під час брифінгу. ВІДЕО Вакцинація проти COVID-19: станом на 27 січня бустерну дозу отримало більше 6 500 жителів Житомирщини Станом на 27 січня в Житомирській області проти COVID-19 щеплено 900 157 осіб Василь Лозинський: Впровадження енергетичного менеджменту сприятиме підвищенню енергоефективності в громадах В Україні змінили можливі схеми міксування вакцин від COVID-19 різного типу для першої, другої та наступних доз. ІНФОГРАФІКА Велике будівництво на Житомирщині: жителі Романівської громади користуються новим відремонтованим автошляхом